Krakowski Rally-Oes - II Eliminacja 01.07.2007

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Klub Rajdowy Rally-Kraków zaprasza zawodników i kibiców, na II Eliminację „Krakowskiego Rally-Oesu”, która odbędzie się 01 lipca br. na terenie byłego Prefabetu (Maxi-Schrottu) przy ul. Centralnej w Krakowie.
Trasa imprezy będzie składała się z atrakcyjnej (betonowo- szutrowej) próby w formie mini-oesu, przejeżdżanej trzykrotnie (do najlepszego wyniku będą zaliczone 2 najlepsze czasy) lub czterokrotnie - w zależności od frekwencji. Start do próby będzie poprzedzony jednym przejazdem treningowym.
Ilość zawodników ograniczona do 40- zgłoszenia można składać tylko w formie e-mailowej na adres: zgloszenia@rallykrakow.com- formularz zgłoszeniowy będzie do pobrania na stronie klubowej od poniedziałku 25.06. Telefon kontaktowy 0501-284-034. Zgłoszenia można przesyłać od wtorku 26.06 do piątku 30.06 br. W przypadku zamknięcia listy zgłoszeń kolejne zgłoszenia będą przyjmowane na listę rezerwową.

Przewidziany start imprezy o godz. 9.30 - zapisy na miejscu od godz. 8.30 do 9.00

Wpisowe 50 zł – w cenie wpisowego dla załogi przewidziany jest ciepły posiłek. Dla najlepszych czekają puchary, medale, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Bieżące informacje na temat imprezy, regulaminy i formularze zgłoszeniowe- dostępne na stronach www.rallykrakow.com oraz www.erajdy.com .

SPONSORZY IMPREZY:
- "TEDDY Motorsport - akcesoria rajdowe i tuningowe
- "EMPE" - reklamy
- "MATRIX” - okulary przeciwsłoneczne
(lista nagród dostępna już wkrótce)

PATRONAT MEDIALNY:
- Dwutygodnik "www.polskagielda.pl"
- Vortal Rajdowy eRAJDY.com

Serdecznie Zapraszamy !
  
 
Ponieważ mój etatowy pilot jest na wakacjach, to zamierzałbym pojechać bez niego, i tu się rodzi moje pytanie. Czy mógłbym na każdy kolejny przejazd odcinka brać na "gorący" fotel kogoś innego ? Oczywiście zakładając (tak jak to jest w formularzu zgłoszeniowym) że biore odpowiedzialność i zrzekam się roszczeń wobec klubu za ewentualne szkody bla bla bla... Wie ktoś może jak to z tym jest ?
  
 
Cytat:
2007-06-22 18:10:17, Kilam pisze:
Ponieważ mój etatowy pilot jest na wakacjach, to zamierzałbym pojechać bez niego, i tu się rodzi moje pytanie. Czy mógłbym na każdy kolejny przejazd odcinka brać na "gorący" fotel kogoś innego ? Oczywiście zakładając (tak jak to jest w formularzu zgłoszeniowym) że biore odpowiedzialność i zrzekam się roszczeń wobec klubu za ewentualne szkody bla bla bla... Wie ktoś może jak to z tym jest ?



hmm no nie wiem trzeba się będzie na miejscu zastanowić...

informuję przy okazji że można już pobrać formularz zgłoszeniowy z naszej strony, zgłoszenia przyjmujemy oczywiście od jutra
  
 
ja niestety nie odbuduje auta do tego czasu, do tego sesja się zaczęła, jak coś to wpadnę na oglądarę
  
 
Ja też wpadnę na oglądarę bo autko na kołkach. Konrad na pewno da radę sam - jak zwykle
  
 
Ja oczywiscie bede walczył na trasie, tylko apeluje o tym aby trase pusciś tam gdzie nie ma mega wyrypu. Wiem że to praktycznie nie mozliwe bo cały plac to jeden wielki wyryp. Ale może jakąś koparke wynająć do wyrównania terenu albo walec, lub zwołać kilku chlopaków z łopatami.

Jak będzie potrzebna pomoc to prosze o informacje, jestem do dyspozycji
  
 
Cytat:
2007-06-25 22:17:05, dommel pisze:
Ja też wpadnę na oglądarę bo autko na kołkach. Konrad na pewno da radę sam - jak zwykle



Gadzio jak zwykle zabija tekstem, nie ma to jak dawać przykład

co do wyrypu to nie dramatyzujcie bo byłem wczoraj na maxi i wcale nie ma takiej tragedii, w sobotę postaramy się w miarę wyrównać kilka miejsc.
  
 
Jest jakis problem z wysyłaniem zgłoszen?
  
 
Cytat:
2007-06-26 15:50:37, olo77 pisze:
Jest jakis problem z wysyłaniem zgłoszen?



nie, lista jest na bieżąco w miarę możliwości aktualizowana.
  
 
na stronie klubowej w zakładce "sponsorzy" znajdują się zaktualizowane informacje o nagrodach.
  
 
Muszę się przyznać, że mam lekki apetyt na te nagrody, szkoda tylko, że z moim sprzętem nie powalcze ale tanio skóry nie sprzedam ! A organizatorzy wiedzą już jak będzie przebiegać trasa ? dużo wyrypów ? podobna do ostatniej ANWY ?
  
 
dzisiaj jeździłem trochę i muszę powiedzieć, że dziury są ale nie takie straszne. Najgorzej jest w miejscu gdzie poprzedni rally oes się zaczynał (chodzi o ten szutrowy łącznik). Organizator ma pole do popisu , a znając rallykraków trasa będzie git.
  
 
Trasa do ostatnich minut napewno będzie tajemnicą tak aby było ferr.
  
 
w związku z tym że ostatnia trasa się podobała postaramy się wymyślić również coś podobnego, a jak się uda to może będzie mały bonusik
  
 
co od nagród jeszcze, to dostałem przed chwilą informację od Teddy Motorsport że nie dotarły wszystkie wyłączniki prądu więc będzie coś innego w zamian, również Matrix zmienił nagrodę za 1 w klasie na podobno jakieś super okulary Arctica, a co do dyplomów to niestety nie zdążymy zrobić na niedzielę więc będziemy wysyłać pocztą.
  
 
Dzięki za super zabawe szkoda że tek mało aut u nas w klasie , ale zabawa przednia /Lukaszc & MateuszC


[ wiadomość edytowana przez: mateuszc dnia 2007-07-01 16:34:36 ]
  
 
Cytat:
2007-07-01 16:05:14, mateuszc pisze:
Dzięki za super zabawe szkoda że tek mało aut u nas w klasie , ale zabawa przednia /Lukaszc & MateuszC [ wiadomość edytowana przez: mateuszc dnia 2007-07-01 16:34:36 ]



Dokładnie szkoda, że tak mało było maluszków ale Wy i Rosiek jechaliście za 2 a nawet za 3. Naprawde super jazda więcej takich boków fajnie sie machało

A co do trasy to najlepsza jak do tąd przynajmniej dla mnie, nie ma porównania z ostatnia eliminacja pucharu toyoty "ANWA".
  
 
wyniki dostępne są już na stronie klubowej www.rallykrakow.com.

Dziękuję wszystkim za przybycie, mam nadzieję że się dobrze bawiliście.
  
 
Extra impreza Trasa super.. -Konrad jak zwykle zorganizowany

A i kielbaski pierwsza klasa...


(tak niewiele braklo do tego 1miejsca w klasie...
  
 
Impreska super, trasa szybka i momentami techniczna.
Apeluje do fotoreporterów !!!!!! zawodnicy głodni są fotek z imprezy więc bardzo proszę w imieniu wiekszości o udostępnianie galerii. Z góry dzięki.