Krakowski Rally-Oes - II Eliminacja 01.07.2007 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Trasa naprawde super, bardzo sprytnie omijała największe dziury. A ja im bardziej sie starałem tym gorzej mi wychodziło Sorki Konrad za tą afere z wynikami, nie wiem gdzie ? kiedy ? jak i za co dostałem tą kare 5 sek ale to tylko jeden błąd więcej w morzu jakich wczoraj popełniłem. Gratuluje naprawde udanej imprezy, szkoda tylko że większość kibiców to byli sami zawodnicy :-p Dałoby sie takie imprezy jakoś bardziej wypromować ? Bo mi sie wydaje że ludzie by przychodzili pooglądać takie zmagania tylko po prostu nie wiedzą kiedy i gdzie sie coś takiego odbywa
  
 
Cytat:
2007-07-02 10:04:15, Kilam pisze:
Sorki Konrad za tą afere z wynikami, nie wiem gdzie ? kiedy ? jak i za co dostałem tą kare 5 sek ale to tylko jeden błąd więcej w morzu jakich wczoraj popełniłem. Gratuluje naprawde udanej imprezy, szkoda tylko że większość kibiców to byli sami zawodnicy :-p Dałoby sie takie imprezy jakoś bardziej wypromować ? Bo mi sie wydaje że ludzie by przychodzili pooglądać takie zmagania tylko po prostu nie wiedzą kiedy i gdzie sie coś takiego odbywa



jaką aferę, zapytałeś się normalnie o co chodzi, masz do tego pełne prawo. Liczyliśmy tylko potrącenia na szykanie, wszystkie kary na placyku zostały anulowane. Tak się zdarza że w ferworze walki ktoś gdzieś lekko przywali i potem mu się wydaje że było czysto, sam tak miałem przynajmniej dwa razy, a potem jak oglądnąłem przedni zderzak to zmieniałem zdanie , a jeśli chodzi o wczorajszą szykanę to prawie każdy tam ładował

Jeśli chodzi o kibiców, może nie było rewelacji, ale weź pod uwagę pokazy lotnicze które się odbywały niedaleko i połowa Krakowa na lotnisku siedziała
  
 
te a gdzie panowie co fotki robili ??? wrzucac cos
  
 
Fotorobart.pl

Jedną galerie narazie znalazłem na której z resztą moje autko jest pięknie uwiecznione gdy miało apetyt na oponke

[ wiadomość edytowana przez: Kilam dnia 2007-07-02 14:37:53 ]
  
 
zdjęcia
  
 
Kiedy bedzie klasyfikacja po II eliminacjach i czemu klasy obowiązuja jeszcze zeszłoroczne?
  
 
Cytat:
2007-07-01 21:54:24, PaulinaK pisze:
Extra impreza Trasa super.. -Konrad jak zwykle zorganizowany A i kielbaski pierwsza klasa... (tak niewiele braklo do tego 1miejsca w klasie...



a dziękuje wiekszośc była zadowolona z grilla
a Konrad uhonorował mnie trzecim miescem w klasie 1
  
 
Cytat:
2007-07-02 22:25:40, olo77 pisze:
Kiedy bedzie klasyfikacja po II eliminacjach i czemu klasy obowiązuja jeszcze zeszłoroczne?



klasyfikacja już wkrótce, a klasy zeszłoroczne bo takie są lepsze
  
 
no tak lepiej jechac w klasie z subarakami marnym clio
  
 
Cytat:
2007-07-03 13:15:20, olo77 pisze:
no tak lepiej jechac w klasie z subarakami marnym clio



nie dramatyzuj na pewno dasz radę
  
 
jeszcze jedna galeria >>> KLIK <<<
  
 
co z klasyfikacją?
  
 
znaleziona galeryjka zdjęć >>> KLIK <<<

postaram się dzisiaj zrobic klasyfikację
  
 
Cytat:
2007-07-19 10:47:39, olo77 pisze:
co z klasyfikacją?



proszę bardzo >>> KLIK <<<