KJS Dni Tyskie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich miłośników sportów samochodowych na
Konkursową Jazdę Samochodem ‘’KJS Dni Tyskie 2007 ‘’ , która odbędzie się 24 czerwca 2007 r (niedziela) w Tychach .

KJS jest IV runda Pucharu o tytuł Mistrza okręgu katowickiego PZM oraz jest II rundą pucharu Małego Fiata tego samego cyklu.
W KJS Dni Tyskie 2007 można zdobywac punkty do licencji sportowej PZM

Start Meta i Biuro rajdu znajdować się będzie na sztucznym lodowisku w Tychach
przy ul. de Gaulle'a 2.

Odbędzie się 12 prób sprawnościowych z czego 6 na torze i 6 na placu targowym.
Długość rajdu to 87 Km z czego próby sprawnościowe mają łącznie długość 9 Km

Zapisy na adres e-mail: azt-tychy@o2.pl Wpisowe do 22.06.2007 (Piątek godzina 21.00) - 80 zł na konto klubu : Pko-bp o/TYCHY 33 1020 2528 0000 0102 0114 0524
W dniu imprezy 100 zł . Zapisy w dniu zawodów od 7:30 – 9.30 . Limit zgłoszeń 50 załóg.
Start do zawodów 1 załogi o godzinie 11.00 . Dyrektor Imprezy Waldemar Krześlak

Badania Kontrolne : Lodowisko - 7:40 – 9:40
Start pierwszej załogi : godz . 11.00

Wszelkich informacji udzielamy pod nr tel. 505-850-971 – ( Waldemar Krześlak – Dyrektor ) , 501- 760 - 240 ( Jacek Michalski - Kontakt z Zawodnikami ) lub 500-143-119 ( Bogumił Hulist -Kierownik BK )

regulamin
harmonogram


Zatem pytanie standardowe: Kto jedzie? Ja nauczony zeszłorocznym kjs-em chyba olewam sprawę. Po pierwsze szczerze powiedziawszy było dość nudno, po drugie nie mam zamiaru znowu dostać za darmo kar za kilka wirtualnych pachołków
  
 
eee tam, opowiadzasz rok temu bylo bardzo symatycznie . Ja moze sie pojawie u Szcepana na prawym w maluchu . 50-50 ze pojedzie.

pozdro
  
 
Zioberku, weź pomóż Szczepanowi wyjść na prostą z przednim zawiasem, hamulcami a pojedziecie na 100%.
Fajnie będzie widzieć Szczepana w akcji. Pudło jak nic
  
 
Jeśli Braciom Radeckim uda sie w ciągu tego tygodnia wygrać walkę z moim stukającym motorem, to jedziemy, bo zależy nam na punktach do Pucharu Fiata 126. Z zapowiedzi wynika, że próby będą miały średnio mniej niż 1 km - po dzisiejszych zawodach - bida z nędzą, ale to jest niestety urok punktowanych KJS.
  
 
nie jedziemy w niedziele. Kierowca nie zdolal uzbierac budzetu

pozdro
  
 
akcja FUNS FOR SZCZEPAN ?
  
 
Ze Szczepanem nie jest tak latwo, gdyby chodzilo o kase na sam start to juszcze luz, cos by mozna bylo pokombinowac ale musi jeszcze oplacic auto, zrobic hamulce i cos tam jeszcze.

A jesli chodzi o mnie to startuje z Adasiem na prawym udalo sie takze zakontraktowac nastepny start u Adama w Andychowie 1.07. Bedzie ogien
  
 
Cytat:
A jesli chodzi o mnie to startuje z Adasiem na prawym udalo sie takze zakontraktowac nastepny start u Adama w Andychowie 1.07. Bedzie ogien



Dokładnie tak może z ogniem to mała przesada, w porównaniu z A gr. 9 setka to wózek spacerowy

A teraz uwaga, najlepszy komunikat AZT, cytuję:
" Komunikat komisji technicznej AZT.!!! Kontrolerzy techniczni PZM dopuszczający samochody na BADANIU KONTROLNYM-BK będą zwracali szczególną uwagę na głośność wydechów.Samochody z przerobinym tłumikiem wydzielającym chałas przekraczający dopuszczalne normy regulaminowe 93 decybeli przy 3500 obrotów /min, nie zostaną dopuszczeni do zawodów samochodowych. P.S. Mieszkańcy okolic w których odbywają się zawody coraz częściej interweniują u władz o uciążliwości tego sportu- zadbajmy więc abyśmy mogli nadal uprawiać swój ulubiony sport.

Grzegorz Michalski Prezes AZT. "

Jak mi to sprawdzą , jak nie mam oborotka

PS: Cały komunikat przekopiowałem ze strony AZT, błędy ortograficzne to nie moja wina


[ wiadomość edytowana przez: Adam_Tychy dnia 2007-06-21 08:57:02 ]
  
 
Dzisiaj kupę dobrej roboty przy aucie odwalili Oli i Ziober (wielka dziękówa i szacun za poświęcony czas). Na dół poszła skrzynia by założyć nowiutkie kompletne sprzęgło do tego doszło jeszcze kilka drobniejszych rzeczy, a wszystko po to, aby tychy w końcu nie były pechowe : i jakaś pierdoła nie przeszkodziła w jeździe. Zostało już kilka pierdół zatem mam nadzieję że w niedziele pojedziem bez problemów. Janusz wybierasz się jednak na kjs czy do Słomczyna?
  
 
I nie udało się wystartować. Wczoraj wieczorem wyszła jeszcze jedna sprawa przy aucie a było już za późno na kupienie części. W kjs-ie wystartowało zaledwie 9 załóg, dodatkowo była "wymagająca" próba zrywu i hamowania na torze i nudne próby na targu. Także chyba nie ma co żałować, tylko na spokojnie zrobić auto na następne zawody
  
 
heh KJS made in AZT...
  
 
Jak tak to obserwowalem z boku to ardzo daremna impreza.
  
 
Zbliża się kolejny KJS dni tyskie. Kto się wybiera?? Ja się raczej przejadę , mam tylko nadzieję że będzie mniej badziewny niż rok temu

Jakieś info
  
 
Adam, a pod jakim względem był badziewny w zeszłym roku?
  
 
ze wystartowalo 8 zalog
  
 
ale jak 9 prób na torze? jakies takie krótkie bedą czy co?
Jak tak to nie chce mi sie startowac zbytnio
  
 
Tor będzie podzielony na mniejsze próby. Dwa lata temu były dwie krótsze próby, na jednej objeżdżało się górkę na drugiej małą patelnię.W zeszłym roku nie startowałem ale była m.in próba zrywu i hamowania, czyli opis próby wygląda następująco:
start - sandał w podłodze - bieg - dyskretne przeniesienie obuwia w lewą stronę - sandał na hamulcu - taka ćwiara dla ubogich.

W zeszłym roku tor był łatany i trochę brakowało miejsca więc ,mam nadzieję że teraz zmienią trochę konfigurację i rozszerzą próby,chociaż racjonalnie to analizując skoro ma być ich 9 to pewnie 3 razy po trzy próby, więc możliwości ustawienia długich i bezkolizyjnych odcinków raczej nie widać
  
 
Ja się zgłosiłem i jade.
  
 
Też sie zapisalem, ale czy pojade to niewiem, narazie szukam pilota
  
 
Dżefik napisz jakie minimum musi spełnić pilot żeby się łapnąć na prawy do Ciebie. Byłbym żywo zainteresowany