Podłączenie pioneera keh-p6900r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam.. nadszedł czas na zmiane radyjka i trafilo na pioneera KEH p6900R i bylo by faajnie piekni gdyby nie fakt ze po wyjeciu kluczykow radyjko robi OFF a jak włoze to juz nic nie pamieta...probowałem zewrzec BATERY I POWER ..i bylo by ok ..ale na konsoli zapala mi sie wtedy kontrolka AKU...mimo iz mam wyjete kluczyki... chciałem zamienic konektory we wtyczce by permanetny był zamiast powera i na odwrot... ale niemoge wująć konektorków z tej cholernej wtyczki ISO...i teraz pytanie..jak to zrobic by grało...??
  
 
hej. W kostce iso masz 2 przewody zasilajce (czerwony i żółty). OD strony radia złącz czerwony z żółtym a od strony instalacji zostanie wolny i żółty i czerwony. Teraz podłącz jeden z nich do juz wcześniej zwartych (tzn ten który ma cały czas zasilanie) i powinno być dobrze. Nie wiem czy zrozumiale napisałem ale w razie czego pisz na priv pzdr

-----------------
Same bordowe kombi :D
  
 
heh poradziłem sobie inaczej.. w peugeocie jest specjalne miejsce w bezpiecznikach.. (bezp.nr 1) ma on 2 połozenia.. 1- działa bez kluczyka , połozenie nr2 nie działa bez kluczyka ot sprytne zabojady