Śruby wahacza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wzięło mnie na wymiane tulejek w wachaczu, tulejki mam juz kupione oczywiście oryginał. Ale za żadne skarby nie jestem w stanie odkręcić tych śrub które przechodza przez tulejki. Dobre klucze, metr rurki cola i wd40 nie pomagają wiec postanowiłem je uciąć i wstawic nowe bo te stare to juz zryte sa okropnie. I tu pojawia się pytanie co to za śruby, na stronach z częsciemi do fordów ich nie ma. Czy w takim razie jest to normalna sruba która kupie w każdym sklepie czy też jakiś nietypowywynalazek Ford'a? Nic nie znalazłem na ten temat w wyszukiwarce
  
 
Wejdz do sklepu ze śrubami i napewno ci coś dobiorą .Przerabiałem to samo ,kupiłem śruby z zwykłym gwintem dałem podwójną kontre i jest ok.
  
 
Najlepiej to jedz do ASO taka śróba kosztuje 9 zl czy 6 zl a jesli dobierzesz to ryzyko bo to ,usibyc odpowiedia twardosc itd
  
 
Tak jak kolega serfer 18 napisał kup oryginał w ASO lub zwykłym sklepie z częściami auto-moto, jeżeli chodzi o nakrętki, to śruby mają zwykły gwint metryczny i bezproblemu można dopasować samokontrujące (ja tak zrobiłem)
  
 
u mnie w sklepie motoryzacyjnym oryginalna sruba koztowała 7zł , nie kupuj w sklepie ze srubami bo to s wzmacniane sruby o podwyzszonej twardosci.
  
 
Hey, dzieki za zainteresowanie. Wlasnie wróciłem ze sklepu i kupiłem w Polmozbycie śruby, okazało się że pasują z .......Poldolota są to utwardzane sruby o twardości 8.8 i dług ok 8cm i też służą do mocowania wachacza w Poldku. Powinny być dobre bo poldek waży podobnie. A co do wizyty w ASO byla to ostatecznośc bo nie bardzo jest czym zejechać bo Essi już w kawałkach w garażu stoi. A etraz cena: jedyne 3zł za szt z nakrętką teraz zjem obiad i ide tamte stare wytargać jakoś, macie jakieś pomysły bo planuje je rozwiercić mam nadzieje ze da się bo kluczem nieźle szlo poharatać śrube wiec wiertło powinno dac rady
  
 
Albo ostre(dobre) wiertło albo gumówka i Heja