Szukam dobrego mechanika

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w tytule, poszukuje dobrego i taniego fachowca na terenie lub w okolicach st.woli.
  
 
hmm to masz duzy problem

poniewaz

niestety taki twor nie istnieje w Stalowej Woli i okolicach
  
 
Cytat:
2007-06-19 18:48:52, Pingu pisze:
hmm to masz duzy problem poniewaz niestety taki twor nie istnieje w Stalowej Woli i okolicach


Ja nie mowie o takim, co zrobic cos za darmo. szukam kogos co jak mu oddam auto z np.rypnieta uszczelka na głowicy to powie mi ze tylko uszczelka a nie XX incyh rzeczy, które tak naprawde były sprawne.
  
 
tu sa tylko tacy co zrobia to wezma odpowiednia ilosc kasy i raczej trzeba bedzie sie modlic aby po tym bylo wszystko ok
  
 
Są tacy ale z tego co widzialem to zwykle jak chcesz zrobic uszczelke to okazuje sie ze masa rzeczy jest w stanie agonalnym stad jej wydmuchanie - np termostatd, kamien , uszczelniacze itp itd.
Mysle ze bartek moze wymienic np sama uszczelke ale powe wprost ze nie daje gwarancji bo reszta rzeczy moze pasc..
  
 
No nie wiem po co taki zamęt wokół tego tematu. Zapytał sie i oczekuje odpowiedzi.
Pierwszy mechanik ktory jest godny polecenia to
Bartek Tabor ma zakład koło godawskiego
Łukasz Skrzypacz ma zakład na przeciwko salonu vw
i Kornel.
  
 
Ja dawałem koreańskie padło rodziców i swoje japońskie do p. Tabora i nie mogę narzekać. Słyszałem dużo dobrych opinii o tym warsztacie...
  
 
ja tam nei narzekam. nartek na moj widok spuszcza smutnie wzrok i pyta co zepsulem bez rzucania srubokretami itp

A na powaznie to moge ich polecic serwisowali mi juz wiele aut i ceny konkurencyjne - naprawde konkurencyjne a jakosc super.
  
 
jakis namiar nr.tel czy gg macie?mozecie podac?
  
 
barek126 jest w sympatykach tego forum