Jakie CB-Radio part2 - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja polecam Unidena 520XL jeden myk (nielagalny na terenie RP) ponieważ nie ma konceski (legalizacji przez UKE na uzywanie na terenie RP) a wyglada i jest dokładnie taki sam jak President II tylko inna nazwa. A w środku dokładnie to samo
A dużo taniej.

Idealna jakość itd
  
 
idealna jakość to była kolego zanim zaczęli go produkować Chińczycy
Teraz to różnie bywa.
  
 
Na temat unidena jest wiele opinii itp...
mnie on do siebie nie przekonuje...chce kupic radyjko z papierami itp...

wiec podjedziemy do sklepu i posluchamy juz konkretnie w samochodzie tti i alana pewnie...
  
 
Ja od siebie dodam, że od pól roku użytkuje Uniden`a 520 i Sirio ML 145 super sprzęt. Ja trafiłem na ten lepszy egzemplarz Super radio, małych rozmiarów, najważniejsze podstawowe funkcje, neutralne podświetlanie. Odsłuchiwałem ten sprzęt na innym CB i działa elegancko.

Zapomniałem dodać, że teoretycznie radio bez papierów a zajechałem z nim do Chorwacji byliśmy na wycieczce w Bośni i Hercegowiny i nic. Celnicy lekko popatrzyli się na nasze baty na autach(znajomi mają tą samą antenę) ale zero pytań, a w Polsce i tak tego nikt nie sprawdza(ja się nie spotkałem).

[ wiadomość edytowana przez: mateq111 dnia 2009-01-16 14:20:41 ]
  
 
CO znaczy ze trafiles na ten lepszy model?! Mozesz mi wytlumaczyc tutaj lub na priv?
  
 
Cytat:
2009-01-16 15:03:33, FAROW pisze:
CO znaczy ze trafiles na ten lepszy model?! Mozesz mi wytlumaczyc tutaj lub na priv?



Niech tu napisze, a nie na priv .
Co do jakości wykonania Unidena, to sam go posiadam i naprawdę jest dobrze wykonany (ten co ja mam), żadnych niedoróbek ja u siebie nie zauważyłem.
  
 
Cytat:
2009-01-16 10:51:59, przemkowal pisze:
idealna jakość to była kolego zanim zaczęli go produkować Chińczycy Teraz to różnie bywa.



Tzn. że ja też mam made in China i moje jakoś działa bez zarzutu. Wiec widocznie trafiło mi się to lepsze (to tak żartem).
Każdy kupuje to co uważa. Ja widziałem jak działa u kolegi Uniden 510 z ML145 Presidenta. I po opiniach wyczytanych w internecie kupiłem ten zestaw, 2-gi kupi co innego i też będzie chwalił.
  
 
Panowie mam pytanie, szukam antenki montazowej, takiej na stale, okolo metra dlugosci, chce ja zamontowac w cabrio w mniej wiecej tak jak org. antena od radia, chcialbym zeby byla jak najzwyklejsza z wygladu, zadnych przezroczystych pudelek na cewki, wielkich motylkow itp, mozecie cos polecic??
  
 
LEMM AT-900