Problemy w zarządzaniu flotą samochodową?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Z czym najczęściej się spotykacie w zarządzaniu flotą? A jakie problemy wydają się wam najbardziej upierdliwe i dokuczające? Zarządzanie flotą to chyba nie jest praca dla każdego?
  
 
Zdecydowanie zarządzanie flotą to dość ciężka praca, jeśli nie korzystasz z żadnych specjalistycznych systemow zarządzania, to musisz mieć mózg i do ludzi i do biznesu i nie wiem czego tam jeszcze. Trzeba łączyć w całość wiele oddzielnych elementów. Zapanuj nad niepotrzebnymi zakupami paliwa, nieuczciwością kierowcy, czy awariami? To wymaga niemałej organizacji.
  
 
A nie uważasz, że te problemy mogą szybko minąć (a przynajmniej niektóre z nich) po zainstalowaniu jakiegoś systemu do zarządzania flotą? Ostatnio trochę wyczytałem o kartach paliwowych BP Plus. W sumie to nie bardzo jeszcze wiem jak to działa, ale wydaje się idealnym narzędziem do kontroli kosztów.
  
 
Kontrola kosztów jak i również kontrola tego co się z autem aktualnie dzieje. Mimo iż karty paliwowe to wartościowa inwestycja, są bardzo popularne, to niestety wszystkich problemów nie rozwiązują. No ale tez nikt tnie mówi, że one są od wszystkiego.