Do rzeszowiaka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Rzeszowiak kurde jak mówie ze koles nie bedzie starował za to co zrobił to nie bedzie a nie bedziesz go podburzał aby startował jak by zrobiła to 10 m dalej to spx nie bylo by problemu ale zrobił to gdzie zrobil i taka była moja decyzja i koniec kropka nie podwarzaj jej nastepnym razem
Dzieki Villi ze sie wstawiłes szacunek ci za to
Moze powinienem napisac to jako PW ale niech bedzie oficjalnie
  
 
Spox oficial to oficial. Jeżeli sie tak sprawa ma to troche mnie to zdenerwowało. Ale cóż to jest zycie. Jak startują ludzie mówisz żeby szyby zamykac i pasy zapiąc ale o ręcznym nic nie mówisz. A czemu ???? No własnie!! Nic nie mówiłes a pużniej rządasz żeby kles nie startował!! Spoko. Rozumie chodzi o bezpieczeństwo. Ale jeżeli jakiś typ znajomy smoli gume koło aut które są postawione z 2 stron nic nie mówisz bo nie masz odwagi. Wiem wiem zostane pojechany zaraz na forum ale jeżeli masz odwage wyskoczyć do nieznajomego to wyskocz też do znajomego. Koleś pierwszy raz przyjechal nie wiedział na czym streety polegają a Ty Geo go z miejsca pojechałeś. Chciał sie pościgać a wiesz że mało aut uczestniczy czynnnie w streecie. Nakreciłe go z tu zonk. Widzisz pogadałem z nim i był luz nie krecił kólkiem ani nie ciągnał na ręcznym. Jak sie spokojnie powie to wszytstko można osiągnąc. Myśle że wiecej sie taka akcja nie powtórzy. Szanuje Cię Geo jako kumpla i Ciebie Vili ale jak ja prosze to nie na darmo. Wiem że przesadził ale sie to więcej nie powtórzy. A wiec za 2 tygodnie powtórka! Sorki i prosze o zrozumienie....Pozdro
  
 
Nie był pierwszy raz i juz wczesniej tez ciagnał za reczny ale jak było to na tamtej miejscówce i robiło to zdala od innych
Jak wczesniej napisałem jak by to zrobiło dalej od startu nie było by problemu ale zrobił to za blisko teraz sie nauczył
mówie o szybkach i o pasach bo to normalne a mam mówic aby przypadkiem nie zaciagnal recznego przy ludziach pomysl troche i mówisz ze nie mam odwagi powiedziec innym znajomym aby nie szaleli mylisz sie bo mowie tylko inny wiedza gdzie mozna a gdzie nie a jak ty to powiedziales "jakis typ znajmowy smoli gume" przeciesz sie nie rozerwe jestem na starcie to tam ogarniam a nie moge byc wszedzie to tylko ja mam nad wszystkim panowac robie to dla przeyjemnosci aby to jaos wygladało a nie samowolka.
Nie mam zazłe ci ze sciagasz kolegów spx ze chce sie scigac ale przesadzil i musiał poniesc konsekfencje.
Piszesz ze nie mam odwagi mówic chyba łatwiej jest powiedziec znajomemu aby sie uspokoił anuizeli wogule nieznanej mi osobie znajomey moze mi nie odwinie a nieznana mi osoba skad to mam wiedziec
sorry za takie moje wywodu ale znów sie dzieje jak kiedys coraz wiecej osób coraz mniej starujacych tłumaczenie bo szkoda bo nie mam czym to po co przyjezdzasz popatrzec to włacz Tvn turbo i tam masz duzo lepsze ale oki koniec tematu
Ten twój koles niech sie uspokoi i bedzie wszystko cacy chce zaciagac reczny kjs jest najlepszym na to sposobem niech tam sie wykaze
Koniec wywodów........
  
 
Spoko Ziom