III Runda SMT 2007 - 08.07.2007

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
informacje i lista zgłoszeń np. tutaj
To kto oprócz Janusza, który widnieje już na liście zgłoszeń, startuje? Ja czekam na cynk z Azt czy będzie hopa. Jak takowa się pojawi to odpuszczam. Jak hopy nie będzie to się zastanowię
  
 
Witam!! No my jedziemy na 100% wiec może sie spotkamy na torze .
  
 
Tez jade, a na prawym zagosci u mnie OZZZ
  
 
według informacji z AZT na III eliminacji NIE będzie hopy
  
 
Najlepsza informacja jest to ze TGR pojawi się w niespotykanej dawno frekwencji na torze!!! Janusz, Szczepan i Ja w Szczepanowym 126p, Adaś i Ziober z OZ.
  
 
O której wyjazd spod daty ??
  
 
Na miejscu trzeba byc około 8 więc jak się spotkamy o 07.30 pod Data powinno wystarczyć.
  
 
Na moje pytanie odnośnie pilota otrzymałem taką odpowiedź:

"Regulamin SMT dla wszystkich rund jest taki sam(czyli jazda z pilotem) ,ponadto jedziemy na SUBLE wg. książki drogowej tam będzie PKP na terenie zlotu. Pozdrawiam G.M.AZT "

Z tego wnioskuję, że między przejazdami będzie obowiązkowy kurs na suble. Wie ktoś coś w tej materii?

PS Jeżeli tak będzie to Filipowi i Szczepanowi ciężko będzie wystartować jednym autem

[ wiadomość edytowana przez: Adam_Tychy dnia 2007-07-05 23:31:29 ]

[ wiadomość edytowana przez: Adam_Tychy dnia 2007-07-05 23:32:11 ]
  
 
No troche ciulato z tym PKP-em :-/. Zawsze jest jeszcze do pilotowania Romek i... hmm no wlasnie kto by jeszcze mogl popilotowac Szczepana albo Filipa??
  
 
Byłem w AZT i sprawa jest prosta, na torze sie jakos razem czy osobno/przejedzie sie na prawym kto chce Jak pojedziemy na PKP to już tylko razem ze szczepanem bo bedziemy mieli 2 karty drogowe.
  
 
Ten pomysł z PKP na sublach to zryty na maxa. Chyba po to żeby nas gliniorze mieli okazje złapać po drodze


[ wiadomość edytowana przez: jeffrey dnia 2007-07-06 11:22:05 ]
  
 
To PKP zrobione na pokaz, ze AZT rajd robi
  
 
Witam,

Jestem organizatorem tego zlotu i z tego co mi wiadomo to przyjedziecie tylko po rajdzie na suble na rozdanie nagród eskortowaną kolumną(?). Tylko nie kumam po co ten PKP, skoro może sie obejść bez tego... widocznie jest tak jak pisze poprzednik albo po prostu AZT chce żeby wszyscy zawodnicy dotarli i nie pouciekali w trakcie przejazdu kolumną

Pozdro.

[ wiadomość edytowana przez: killcio dnia 2007-07-06 13:04:43 ]
  
 
Moim zdaniem PKP na zlocie to dobry pomysł z medialnego punktu widzenia, a rajdy mają być medialne.
  
 
No to powinni zrobić próbe na sublach, a nie ze trzeba jechać 10 kilosów po pieczątke!
  
 
Próby tam sie za bardzo nie da zrobić, zostanie wolny jeden pas, który jest troche za wąski, reszta miejsca będzie zajęta.
  
 
aaa do cholery jak zwykle azt robi jakies głupie problemy a pewnie w niedziele bedzie inna gadka znając zycie.na str. azt w komentach pod 3elMT jest wyraznie ze trasa tylko po torze.zobaczymy w niedziele.pozdro i do zobaczenia
  
 
Ogień na tłoki Panowie.
Do zobaczenia w niedzielę
  
 
no to jakby co powodzenia ...na gazie i do zobaczenia
  
 
no to skoro już po wszystkim to niech każdy się wypowie Wg mnie było nudno, trasa to torowy zestaw obowiązkowy, niewiele zmodyfikowany krainą szykan. Zupełnie nietrafionym pomysłem był przejazd na teren zlotu. Można było zamiast tego zrobić śmiało czwarty przejazd. Podsumowując - trasa nudna, konkurencja z czołowych miejsc nie do dopadnięcia (przynajmniej w moim wypadku) i wogóle jakoś tak dziwnie