Potrzebuję pracowników do Salonu Orange - Warszawa - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak ja w erze brałem to lepiej w salonie dawali niż przez telefon.

Co do pracy to coś aktualne czy jak ? Jestem ze śląska, ale to zalezy od zarobków przeprowadzka bardzo chętnie, rodzinka na Bemowie.
Dopiero co skończyłem technikum, ale mimo to od podstawówki interesuje się telefonami Nowości, naprawa, softy itd. Chciałbym robić w tym "fachu" ale żeby być kimś tam to chyba ciężko. A póki co nie mam się jak "rozwijać". Bo nawet nie mam jak poznać nowych telefon jak są po ponad 1000 zł... a dopiero co szukam pracy na stałe.

Ja mam abo za 50 zł, ojciec ma ok 100 zł juz chyba z 10 lat i co mu dali ? za 50 zł E63... szkoda gadać... (era)

Jak to wygląda w ornage ? Bo ja zawsze kupowałem osobno fona, także lubuje w HTC. Ostatnio miałem Touch HD, fajny, ale juz słaby teraz własnie marzy mi się HTC Desire HD


[ wiadomość edytowana przez: VEndriuV dnia 2011-05-15 11:53:46 ]
  
 
Pytanie mam:

Jak to jest z tym zasięgiem i usługami Orange? Bo różni ludzie różnie mówią. Że zasięg zanika w budynkach, że internet słabo działa w telefonie. Ogólnie jest bardziej na nie niż na tak.

A ja akurat się zastanawiam czy nie pożegnać Plusa i nie przejść do Orange. Rodzinnie bym miał bardziej kompatybilnie. Galaxy w lepszej cenie. Minut więcej. Smsów więcej bo przelicznik korzystniejszy.

No i sam już nie wiem. A wkopać się na 24 m-ce w coś co nie działa jak powinno raczej bym nie chciał.

Chętnie zatem wysłucham waszych opinii.
  
 
Zasięg? Różny....
Zawsze można wziąć na próbę i zobaczyć czy działa czy nie. Bez konsekwencji rezygnujesz i wiesz co bierzesz. Jak coś to pisz na prv
  
 
Poszukuję osoby na stanowisko Telemarketer w Salonie Sprzedaży na 0,5 FTE do pracy w Salonie Firmowym Orange w Warszawie. Praca od zaraz.
Czas pracy - od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-20.00
Stawka za godzinę (na priv) + premia uznaniowa
Aplikacje oraz zapytania proszę wysyłać na adres barbara.krempel@centertel.pl[addsig]
  
 
Poszukuję osoby na stanowisko Recepcjonista/Recepcjonistka w Salonie Firmowym Orange w Warszawie. Praca od 15.03.2012.
Stawka za godzinę na priv.
Aplikacje proszę wysyłać na adres barbara.krempel@centertel.pl[addsig]