Układ wydechowy.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
1. Gdzie kupie w stalowej lub okolicach rury ze stali nierdzewnej i do kogo można by bylo się zwrócić z tym zeby zrobil go od nowa z owej nierdzewki I jaki jest koszt takiej zabawy?
Rozważam również zmianę intercooler’a na inny (większy) i nie wiem od czego zacząć, wydech czy ic?

Pozdrawiam.
  
 
Rudnik, na przeciwko stacji, koszta hmm z 600zł z materiałem
Zreszta zagadaj do Rapcioo
  
 
To zabawa z tych droższych, 600zł za pogięcie rurki i pare spawów? hm chyba musze się tam wybrac.. do tego dodac jeszcze jakiegos ultera na koniec - ok. 300zł i nie wiem jaka cena rur.. wychodzi grubo ponad tysiak. No ale nic, jade do Rudnika.

Pozdrawiam.
  
 
widac ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem.
Bo ja widzac z materiałem uwazam ze oznacza to ze z rurami

A do auta z turbo rób przelot zamiast ulterka turbo - potem dluga rura i przelotowy koncowy.
  
 
Oj przepraszam mistrzu, że nie przeczytalem ze zrozumieniem. Pan Magik powiedział że nie ma takiej potrzeby aby robić nowy układ wydechowy o większej średnicy. Wystarczy wstawić kawałek rury zamiast hm.. (w benzyniakach jest to katalizator, a w moim przypadku nie wiem jak to się nazywa ale ma za zadanie zatrzymywać sadzę). Narazie przystane na tym, pewnie efekt będzie mizerny, ale od czegoś trzeba zacząć.
  
 
To powiedz pan uzeby nie kombinowal tylko zrobil prosty układ od turbiny z koncowym przelotowym a nie jakims ulterkiem.
A w dieslach to tez sie zwie katalizator
  
 
Wszystko fajnie, tylko koles chce zeby mu auto zostawić na dwa dni. Narazie zostane przy wywaleniu tego katalizatora (moze ktoś na miejscu mi to zrobi). Zamawiam sobie wskaźnik oraz mbc i będe majstrował przy turbince.
  
 
Jesli funfel masz na mysli Pana Jacka Mierzwe z Turbi to moge go polecic jesli dalej aktualne. Dzis bylem z autkiem u niego. Dzis tylko koncowy, za tydzien ma zrobic kompletny wydech u mnie, bo fabrycznych nikt juz nie produkuje. W sumie koszt ok 350zl z robocizna i materialem, plus pucha komp. jakies 70zl. Co do prof. nie moge miec najmniejszych zastrzezen.

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: _Gallus_ dnia 2007-08-04 17:59:53 ]
  
 
ma ktoś numer telefonu do tego Jacka Mierzwy ?
  
 
co Czuczu dalej nie zrobiłes kolektora zapomniałeś ze mam gietarke i miga.Powodzonka MISTRZU
  
 
dowiedzialem sie ze mozna dostac tlumik z pewna fukcja zmiania glosnosci. Podczas gdy utrzymujesz male obroty tlumika nie slychac prawie wogole natomiast gdy skazowka podkoczy do 5 000 i wyzej obrotow na minute tlumik slychac i to bardzo.... znacie moze jakies firmy albo namiery by dostac cos takiego....?