Super Sprint ULICAMI MIASTA w Świętochłowicach - 15.08.2007

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam panowie ktoś sie wybiera na ten Sprint?? My jedziemy ale mam nadzieje ze ktoś z TGR-u sie pojawi.
  
 
Ja chciałem się wybrać, ale trochę martwi mnie wpisowe. Pierwszy sprint kosztował 50 zł, drugi 70 zł, teraz 100 zł(wiem ten za stówę jest gdzie indziej, ale chodzi o sam fakt ). Jak wyrobie się finansowo to wpadnę.
PS Gratulacje 3 miejsca w Tychach. Tak wysokie miejsce w gronie tylu mocnych aut to naprawdę świetny wynik. pozdro
  
 
No to wpisowe straszy troche :/ A dzienki no na szczeście sie udało wywalczyć jak na 4 start to sie bardzo cieszymy z 3 miejsca To moze sie spotkamy w NIedziele.
Pozdro.
  
 
wybiera się ktoś na 4 eliminację, która odbędzie się 19-tego sierpnia?? Dla zainteresowanych więcej informacji np. tutaj
  
 
Podnoszę temat. Chociaż to nie sprint w Świętochłowicach tylko tym razem w Chorzowie ale jest to impreza wchodząca w skład cyklu sprintów, więc chyba nikt się nie pogniewa Termin 18 listopad. Miejsce to motodrom Chorzów, a więc kto jedzie? Ja się wybieram, bo w sumie już niewiele tego zostało do końca sezonu, a gdzieś pojeździć trzeba
  
 
tu odnośnie tego sprintu

http://www.forum.rajdy.org.pl/index.php?showtopic=576

może zaś jedziemy ekipom?
  
 
Czas na debiut nowym samochodem
tyle ode mnie
  
 
to juz chyba ze trzecie podejście do tego debiutu Dejw
  
 
hmmm Chorzów? Zobaczymy
  
 
Cytat:
2007-11-09 17:54:22, jeffrey pisze:
to juz chyba ze trzecie podejście do tego debiutu Dejw



do trzech razy sztuka
  
 
Nie ociągać się i wysyłać zgłoszenia
  
 
A jak tam jest w ogóle? szybko? wolno? ciasno? asfalt fajny?

Ja bym sie chetnie przejechał, tylko żeby nie było zaś takiego wyrypu jak na S4
  
 
Ja nie jade - siła wyższa.

Jeffrey trasa tam jest fajna, szybka i po równym asfalcie. Polecam. To taki mini tor fiata.
  
 
O wyryp nie musisz się bać. Jest równiutko. Może tylko w środku motodromu gdzie jest takie jakby rondo mogą być drobne dziury ale nic strasznego. Trasa jest dość szybka, droga niezbyt szeroka ale oprócz wspomnianego rondka gdzie są jakieś słupy i betowy środek, nigdzie nie można zrobić sobie krzywdy po dookoła jest trawa. Jest to wdzięczny teren, ja polecam

tutaj jest klip z czerwca z drugiej eliminacji, właśnie na tym terenie. Nie sugeruj się tym maluchem co poleciał na bok. Jego kierowca jest niezbyt normalny (na ostatnim sprincie np. przyjechał bez dowodu rejestracyjnego, zapłacił wpisowe a i tak wysłali go do domu )
  
 
Kto sie wybiera na tor w niedziele ?????
  
 
ja się wybieram. Mam nadzieję że taka pogoda utrzyma się do niedzieli bo w sumie jeszcze nie jeździłem w takich warunkach na szybszym obiekcie Nie dość że będzie frajda to jeszcze nauka, normalnie zajebiaszczo
  
 
mój parch narazie jako jedyny w klasie na liście

Adaś daj znać o której jedziesz to sie spotkamy tam gdzie ostatnio jadąc na s4 co? bo ja zaś nie wiem gdzie to jest

to nikt juz wiecej z tgru nie jedzie?
pewnie bedom boczury ze jepierdziuu
  
 
ech gdybym miał zimówki
  
 
Skoro BK jest od 8.10 do 9.10 to proponuje spotkać się tam gdzie ostatnio o 7.30. Myślę że będzie optymalnie.

A Ty Dejw zamiast wzdychać, działaj i pożycz najwyżej od kogoś koła. Ściemnij że jedziesz w góry w niedzielę i potrzebujesz. Może Przemkowi zostały po czinkolu albo pożycz od brzozy jak ma. Przeca im ich nie zedrzesz. Nie ma takiej opcji że nie starujesz. Słowo się rzekło i debiut ma być
  
 
Ale Wam zazdroszczę Długich slajdów życzę