Super Sprint ULICAMI MIASTA w Świętochłowicach - 15.08.2007 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Parch przygotowany, byndzyna nalono, takze Adam do jutra do 7.30
  
 
do zobaczenia
  
 
oj idziemy ogniem
jadąc z Tychów do Mysłowic teraz na zimówkach pobiłem mój rekord tego oesu
  
 



Pozdro!
  
 
dzień dobry nazywam sie Czesio
Po pierwsze dzięki za doping na trasie, bo zjawiła się dość silna ekipa TGR-u, po drugie fajne zdjęcia

Skoro już po zawodach to napisze krótką relację dla tych co nie byli. Trasa strasznie zalodzona, na 3 przejeździe to już w ogóle auto jechało gdzie chciało. Prędkości niewielkie, sama konfiguracja trasy dośc prosta. Ogólnie zimno, ślisko jak fiks i dosyć wolno. Ja nie zaliczam tej imprezy do udanych, po pierwsze z racji nawierzchni po drugie z racji wyniku. No niby udało się wywalczyć 2 w klasie i 16 w generalce (na 31 aut) ale i tak jestem zawiedziony . Niestety wskutek niedopilnowania zwykłych przedzimowych czynności zamarzł nam hamulec ręczny i pomimo odblokowania go przed pierwszym przejazdem, się ham zablokował znowu na starcie do odcinka co zaowocowało praktycznie staniem w miejscu przez kilka sekund, a potem pooooooooooooooooowolnym rozpędzaniem (wiem że wszyscy ruszali bardzo wolno ale my wyjątkowo woooooooooolno). Strata do zwycięzcy klasy 9 sek nie nastrajała optymistycznie. Przejazd drugi - hebel odblokowany, jedziemy swoje i poprawiamy czas o 10 sekund i wskakujemy na 1 miejsce w klasie o 0 ,6 sek przed rywalami. Jest dobrze, więc zadecyduje 3 przejazd. Tutaj niestety popełniłem błąd na jednym z zakrętów za późno zacząłem hamować, a ze wpadłem już na wylodzony odcinek to pojechałem jak w muzealnych kapciach. Na winklu tym stał wojtas znany z kamerowania na imprezach na śląsku. Sunęliśmy taki kawałek że zdążył jeszcze pomyśleć, po czym zwinął statyw i dał długą w bezpieczne miejsce. No cóż ostatecznie przegraliśmy pierwsze miejsce o ponad 3 sekundy. Szkoda bo to zwycięstwo dałoby mi mistrzostwo delegatury Chorzów w klasie 1 po całym cyklu sprintów. Mimo iż mam tyle punktów co zwycięzca (Jacek Swacha) zdobyliśmy tylko (lub aż) Wicemistrzostwo na koniec.

Na koniec pozdrownie dla zaprzyjaźnionej załogi Maciek Spychałowicz/Mateusz Solarczyk, z którym to drugim panem miałem przyjemność jechać wczoraj jako pilot w citroenie C2 niestety nie R2 ale frajda tez była I oczywiscie gratulacje dla Jeffreya i Dawida zwycięstwa w klasie Maluchów
  
 
no generalnie ten kto nie startował nie ma czego żałować. Trase to by sie szybciej na łyżwach przejechało W sumie to przejazd polegał na wybieraniu miejsc gdzie była jakakolwiek przyczepność.
ale za to swietna organizacja, wyniki prawie "online" no i fajna atmosfera. W przyszłym sezonie startuje tam napewno
  
 
Adam wielkie podziekowania za pilotowanie!! Impreza super ale niestety przez pomyłke dostałem kare 5sek. zo zepneło mnie z 3 na 4 miejsce w klasie 3. NAstepnym razem moze C2 R2
  
 
to i ja coś napiszę od siebie

Po dwóch nieudanych próbach wreszcie udało się zadebiutować nowym samochodem. Było strasznie zimno i ślisko, lodowisko po prostu. Trasa ciekawa ale jakby nie było lodu, tak była masakra. Na starcie musiałem wbijać trójkę żeby w ogóle ruszyć z miejsca, na pierwszym zakręcie dwa razy zgasiłem silnik próbując się dohamować lewą nogą, za trzecim dopiero wyszło jak powinno. Rondko na pierwszym przejeździe było ciepło , na kolejnych dużo lepiej, raz szykana skasowana , raz o mało co kibicująca ekipa i raz pobyt w zaspie. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z debiutu, sporo nauki przede mną ale jakoś sobie dam radę i myślę że w kolejnych startach będzie lepiej

Podziękowania dla Ani za pilotowanie, Błażeja że o północy chciało mu się przekładać opony, Heńka za załatwienie opon, Adama za namówienie na start i reszcie ekipy za doping na trasie i poza nią.
DZIĘKUJĘ !!! bez was siedziałbym w domu a nie startował
  
 
A jak by ktoś maił jakies fotki to prosze na e-maila

Matuesz.Solarczyk@wp.pl
  
 
na www.rajdy.org.pl są trzy galerie, poza tym na stronie delegatury Chorzów jakiś gość pisze ze ma fotki i może podesłać, jego mejl to michoj@gmail.com
  
 








  
 
http://picasaweb.google.com/michoj/SuperSprintZimowy03

zdjęcióf a zdjęcióf,

[ wiadomość edytowana przez: jeffrey dnia 2007-11-22 18:04:04 ]
  
 
28 czerwca III eliminacja sprintu na torze w Chorzowie. Ktoś rozważa start? Ja chyba się bryknę

info
  
 
To jedzie ktoś w sobotę?
  
 
ja pasuje, szykuje sie na sosnowiec.