IV El. Pucharu ANWA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tydzień po oglądaniu zmagań na rajdzie Subaru jest okazja by się wyszaleć na Anwie. Nie potrzebuje ktoś pilota ? Bo ja prawdopodobnie jako kierowca się nie zjawie
  
 
To był Twój błąd zabierajac na Rally-Oes rodzinkę, teraz wiedzą jakie katorki przechodzi samochód i pewnie już nie chcą pożyczać.
  
 
Hehe nic z tych rzeczy, moja rodzinka jest na kazdym rajdzie. A teraz zwlaszcza bo jechal tez moj brat. A problemem jest to ze tuz przed rajdem w 206 konczy sie ubezpieczenie i nikomu sie nie spieszy aby je odnowic. Tak wiec nie mam czym jechac.
  
 
Cytat:
2007-07-11 14:16:56, Kilam pisze:
tuz przed rajdem w 206 konczy sie ubezpieczenie i nikomu sie nie spieszy aby je odnowic. Tak wiec nie mam czym jechac.



zacznie się spieszyć jak fundusz gwarancyjny dowali z 2000zł kary
  
 
Nie ja jestem właścicielem pojazdu więc mnie to rybka Ale jeszcze nie wszystko stracone... może szczęście dopisze i jednak pojade.
  
 
Konrad ma racje, ubezpieczalnia nie podaruje Ci nawet minuty spuźnienia wpłaty za ubezpieczenie pojazdu, więc radze się sprężyć...
  
 
no jak tam wrażenia ?
  
 
Witam
gadałem z Piechem i mówił że próby bardzo fajne szybkie

chce mu tutaj pogratulować wyrwania Klasy no i w generalce na punktowanym
  
 
Imprezka bardzo udana, chociaż było wiele defektów to nas ominął pech. Tylko urwana listwa od zderzaka. Największej konkurencji nie udało się wystartować bądź dojechać także pierwsze miejsce udało się wywalczyć bez dużych problemów. Mam ndzieje że postałe dwie imprezy będą bardziej waleczne oraz zmieni się coś w odcinkach które od kliku eliminacji są bardzo podobne. Może działacze zastąpią dziurawy maxi schrot czymś bardziej przyjaznym dla samochodów i mniejsze znaczenie będzie miała wytrzymalość pojazdów.
  
 
dziury na maxi to było już przegięcie. poza tym nie mozna narzekac zbyt wiele, impreza udana, choc wielu przesladowal pech, chociazby nas
  
 
Dla mnie ogólny klimat na imprezie jak najbardziej OK, co do traski na maxi to faktycznie cholernie dziurawa i mam nadzieje ze organizatorzy coś z tym zrobią. Zmiana terenu raczej nie wchodzi w gre, wiec trzeba coś pokombinować z konfiguracją trasy. Na Bazie Anwy zaraz po starcie straciłem powietrze w prawym przednim kole, co zmusiło mnie do jazdy na samej feldze całego odcinka. Ten mały niefarcik zdeklasował mnie ostatecznie na 5 miejsce w klasie.

Ps:: do paparazzi co krecili, jazde bez opony aby umieścili ten filmik na necie. Z góry THX

Oczywiscie wszyscy czekamy na linki do galerii.


[ wiadomość edytowana przez: Marek_Rz dnia 2007-07-23 11:45:03 ]
  
 
Ja podobnie jak Piechu skorzystałem z pecha rywali i awansowałem na 2 w klasie i 15 w generalce, tak że życiowy wynik . Teraz niestety troche przerwy w jeżdżeniu. A co do trasy to to klub nie miał czasu wymyślać nowych prób przez rajd Subaru, miejmy nadzieje, że AK skorzysta z wakacyjnej przerwy i na następną eliminacje ułożą nowe naprawde ciekawe próby lub też konfiguracje tych które już znamy .
  
 
Super sie jezdzilo jak tylko nie ma awarii to jest git a tak wczoraj sie akurat udalo, tzn prawie bo 20 metrów przed metą auto mi zdechło ;p ale to tylko maluch wiec wszystko jasne klase sie udalo zrobic pomimo duuzej i wymagajacej konkurencji a i w generalce 7 wynik tez nie jest zły.
Ogolnie z pilotem tez analizowalismy dziurawy maxi wiec mysle ze skoro jest tyle sugestii to ktos to napewno wezmie pod uwage.

Ale i tak trza podziekowac oragnizacji i safeciarzom ze chcialo im sie kwitnac na sloncu przez caly dzien...

pozdrowionka
Mike
  
 
gratulacje dla wszystkich, i tych co na pudle i tych co poza nim.
  
 
Czy ktos cos wie o trasie albo harmonogramie V el. Anwy?
  
 
jest na stronce anwy
tutaj


[ wiadomość edytowana przez: squadak dnia 2007-09-17 15:02:36 ]
  
 
Kilka fotek (nie mam więcej): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
  
 
PAMIĘTAJMY MOI MILI ABY....


...W KAZDEJ DOGODNEJ SYTUACJI....



...POZDRAWIAC ZNAJOMYCH, ICH dzieci, dzieci dzieci, fotografow itd itd itd



a tak konkretniej jesli chodzi o dzisiejsza impreze no to chyba nic dodac nic ujac. jak dla mnie najlepsza impreza w tym roku jesli chodzi o potencjalny rezultat bo jakby nie taryfa to maluszkiem by sie generalke wytargało i niech ktos powie ze maluch nie da rady no ale coz, next time.
z minusow to jedynie maxi shrot troche sie robi jakby dziurawy...

aaa i dzieki dla chlopakow z safety za poznajdowanie czesci tlumika ktory gdzies tam zaraz za startem kolo nich latał z pewnoscia bedzie to wielce przydatne przy spawaniu.

aaaaaa i musze powiedziec ze się mnie podobala zapowiedz milego pana Walbinera ze takze w przyszlym sezonie bedzie dla nas "aktywny"

pozdrowki
Mike

EDIT:
galeria kolegi : Charlie klik


[ wiadomość edytowana przez: MikeVTi dnia 2007-09-23 23:57:21 ]

[ wiadomość edytowana przez: MikeVTi dnia 2007-09-23 23:58:51 ]
  
 
Galeria odnaleziona na -> Rajdy.org <-
  
 
A mnie padł silniczek i nie dojechałem. Przepadła też szansa na pierwsze miejsce w klasie, na szczęście drugie jest pewne.