IV El. Pucharu ANWA - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No koledzy, cos cicho tu na forum może małe zakłady kto będzie po niedzielnej Anwie na podium w generalce i klasach.

To juz przecież ostatnia eliminacja...
  
 
U mnie w klasie podium już jest praktycznie rozdane, ale puchar jest tylko dla pierwszego. Za to w KJS będą puchary w klasach za pierwsze 3 miejsca więc zapowiada się ciekawie.
  
 
kilka fotek z dzisiaj


  
 
Prosze o wiecej zdjęć
  
 


a my wczoraj jak widac na powyzszym fotku (fotek kiszkowaty wiec powiem ze to półoś ze skrzyni) zakonczylismy zmagania w anwie w tym roku na OS3 zaraz na starcie. napoczatku wygladalo to tylko na zabierak ale jak odkrecilem i półoś zostala mi w reku to...stwierdzlismy ze to nie zabierak
na pocieszenie zostaje mysl ze bylo naprawde szybko i po OS2 mielismy ok 9-cio sek przewage w generalce oraz najlepszy czas na eurostarze.
coz - moze w przyszlym roku sie tam jeszcze spotkamy jesli nadal bedziemy w amatorskiej lidze. czas pokaze ...

tak czy inaczej dzieki wszystkim za przednią zabawe oraz pozytywny klimat imprezy

pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: MikeVTi dnia 2007-10-15 19:56:03 ]
  
 
kolejne





  
 
Czemu nigdzie mnie nie ma na zdjęciach ja sie tak nie bawie
  
 
Marek i Piechu - gratulacje za wyjeżdżone pudło
  
 
Przez VI eliminacji wywalczyłem 2 miejsce w klasie, a na rozdaniu nagrod i pucharów nawet mojego nazwiska nie wyczytali. Na forum AGalicyjski znalazłem wypowiedz Pana A.Borowiczka że jednak będą dyplomy i jestem z tego powodu juz szczęśliwy. Ponieważ jest to pamiątka i pomocne w szukaniu sponsorow.


P.S.
Dzieki za kibicowanie, widze że potomek Konrada też będzie kiedyś rajdowcem.
  
 
Cytat:
2007-10-17 08:21:04, Marek_Rz pisze:
P.S. Dzieki za kibicowanie, widze że potomek Konrada też będzie kiedyś rajdowcem.



pozdrowienia dla brata bo nie zdążyłem mu nawet odmachnąć
co do młodego to się jeszcze okaże, na razie na topie są bardziej pociągi niż rajdówki ale ma jeszcze czas łyknąć bakcyla, na kjsach mu się podoba więc może coś z niego będzie
  
 
Znalazł ktoś może jakieś ciekawe galerie z Anwy??
  
 
Dzieki dawno nie odwiedzałem forum. To mówicie że rośnie mały Kubica, ostatnio jak byłeś z synem Konrad - to słyszałem że raczej woli Małysza.


  
 
No właśnie sa jakies ciekawe galerie bo mnie na żadnej nie ma. Może coś z rozdania nagród?

Cytat:
2007-10-17 20:58:15, Karcher pisze:
Znalazł ktoś może jakieś ciekawe galerie z Anwy??