Rarytasik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przeglądałem ostatnio dysk i wpadło mi w oko parę fajnych filmików z naszych imprez które organizowaliśmy parę lat temu
Wrzuciłem na gogle i kto chce może popatrzeć..ehh stare dobre czasy...

Na początek z 2003 roku, jak jeszcze coś znajdę to wrzuce, mam coś chyba jeszcze z kjsów z tamtego okresu

05.07.2003 by Weisman
11.10.2003 by Weisman
11.10.2003 by Meehow
20.12.2003 by Kant

wielu z tych osób to późniejsi zawodnicy którzy śmigają w PPZM, jest nawet Janek Chmielewski jeszcze w seju
  
 
Fajne te filmiki można się pośmiać Masz racje że miłe wspomnienia wracają .... gdzie ta atmosfera ahh. Super oglądać jak zaczynała się kariera niektórych rajdowców. Myślę że wszyscy jesteśmy Ci wdzięczni za te wspaniałe imprezy i za Twoje poświęcenie.

Szkoda że w tym sezonie nie będzie już imprez.

A tak na marginesie może ktoś ma jeszcze filmiki z ostatnich imprez żeby udokumentować następnych przyszłych rajdowców

I mam jeszcze taki mały pomysł. Może byś Konrad zrobił jakąś statystykę wszystkich rozegranych kręciołków wiesz zwycięzców, ilości zgłoszonych zawodników i takie tam ...
  
 
w zasadzie jak będę miał chwilę to mogę poszperać po dysku, wyniki chyba wszystkie mam, z tego co pamiętam to na początku nawet były wpisywane tylko ksywki zamiast nazwisk

i nie słodź mi tak bo imprez nie robiłem sam tylko praca była zespołowa, niestety temat się skończył i raczej nie powróci...
  
 
Cytat:
2007-09-09 21:57:34, kalinek pisze:
Szkoda że w tym sezonie nie będzie już imprez.



no wielka szkoda bo ja jeszcze nie mialem okazji byc na zadnej klubowej imprezie... mieliscie wielkie szczescie ze mogliscie w tym uczestniczyc...