Rajd Subaru 2007

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
opowiadajcie chłopaki co tam sie działo z tego co czytam to było "ciekawie" a z tymi kapciami to ciekawa historia.

Kropek cos Ty tam zrobił??
http://www.wrzuta.pl/film/mzQfGj014M/126p_grondal-przygoda_na_r.subaru07

  
 
Żenada, tyle wam powiem.I to nie tylko ze strony organizatora ale zawodników PZM.o klase N-2 sie rozchodzi.Gratuluje panowie, piękny syf sie zrobił, i tylko dlatego że debiutant prowadzil w klasie,gratuluje podejścia do sprawy ...szkoda gadać. aaaa,kurde bo to wasz klubowicz przecież był...
  
 
a oszukiwanie konkurencji w klasie (w tym przypadku N2) jest ok ???
  
 
www.youtube.com/watch?v=DyzP2UrhF20

ups


[ wiadomość edytowana przez: Konrad_P dnia 2007-07-15 21:36:11 ]
[ powód edycji: podlinkowanie odsyłacza ]
  
 
Cytat:
2007-07-15 21:25:37, raden pisze:
http://www.youtube.com/watch?v=DyzP2UrhF20 ups



  
 
Szkoda ze dopadla nas awaria napedu - zapowiadalo sie dobrze mimo malych przygod.

Wielkie Gratulacje Dla Daniela i Patrycji za zwyciestwo w klasie A0
  
 
Cytat:
2007-07-15 23:23:28, Pulpit pisze:
Szkoda ze dopadla nas awaria napedu - zapowiadalo sie dobrze mimo malych przygod. Wielkie Gratulacje Dla Daniela i Patrycji za zwyciestwo w klasie A0



przyłączam się do gratulacji, widać że Danielowi służy także ośka
  
 
Po tych wszystkich przygodach to gratulacje dla wszystkich co na mecie, ale Medalowiczom trzeba oddać dodatkowe honory
  
 
Cytat:
2007-07-15 15:26:55, Karcher pisze:
Żenada, tyle wam powiem.I to nie tylko ze strony organizatora ale zawodników PZM.o klase N-2 sie rozchodzi.Gratuluje panowie, piękny syf sie zrobił, i tylko dlatego że debiutant prowadzil w klasie,gratuluje podejścia do sprawy ...szkoda gadać. aaaa,kurde bo to wasz klubowicz przecież był...



o co chodzi , może jaśniej , bo ja nie w temacie
  
 
Cytat:
2007-07-16 14:24:42, lukaszc pisze:
o co chodzi , może jaśniej , bo ja nie w temacie



Cytat z komentarzy rallyonline.pl:

"Okazalo sie,ze samochod zalogi Knapczyk/Piskorski byl za niski, co juz bylo nie zgodnoscia, na dodatek kazano im otworzyc maske i tu "zonk" w aucie zamontowany filtr stozkowy, ktorego nei mialo prawa tam byc (pomijajac fakt ile to daje koni, wiadomo,ze nie wiele), to zobaczyly inne zalogi z klasy n2, zrobiono zdjecia.I na ten czas sprawa sie skonczyla.Przed wjazdem na mete w krakowie wiekszosc zalog z klasy n2 podeszlo do wyzej wymienionej zalogi i zlozylo im propozycje nie do odrzucenia, ze albo wjada wczesniej na pkc i sami po mesku wyciagna konsekwencje w stosunku do siebie za niezgodnosc auta, albo zlozony zostanie na nich protest.Pilot oddal karte 11 minut przed czasem wjazdu, co zaowocowalo kara 11 minut na mecie."
  
 
pan Knapczyk ma swój fanklub na forum automobilklubu galicyjskiego, więc jak ktoś ciekawy szczegółów niech sobie tam zaglądnie. Ja już tam się więcej nie udzielam, męczą mnie jałowe dyskusje.
  
 
Gratulacje dla Daniela i Patrycji! Co do sytuacji w N2 to mój komentarz z forum AG:

"Skoro załoga zdecydowała się na dobrowolny wcześniejszy wjazd na metę tzn., że takie rozwiązanie im odpowiadało? Piszecie o samosądzie - przecież każdy sądzi po swojemu (np. stożek niewiele daje)! Załoga dostała do wyboru rozwiązanie mniej drastyczne i to ma być nie w porządku? W tym wszystkim nie rozumiem tylko dlaczego część ludzi popiera stosowanie rozwiązań niezgodnych z regulaminem, i to często świadome (taka ogólna dygresja obrazująca również sytuację w amatorskiej klasie 126p)?"
  
 
Cytat:
2007-07-16 14:56:04, Konrad_P pisze:
pan Knapczyk ma swój fanklub na forum automobilklubu galicyjskiego, więc jak ktoś ciekawy szczegółów niech sobie tam zaglądnie. Ja już tam się więcej nie udzielam, męczą mnie jałowe dyskusje.



To nie jest żaden fanklub. Z tobą to jest tak, że osoby z innym zdaniem są niegodne dyskusji z "Wielkim Konradem". Jałowością rażą twoje posty.

Cytat:
2007-07-16 19:53:20, dommel pisze:
Gratulacje dla Daniela i Patrycji! Co do sytuacji w N2 to mój komentarz z forum AG: "Skoro załoga zdecydowała się na dobrowolny wcześniejszy wjazd na metę tzn., że takie rozwiązanie im odpowiadało? Piszecie o samosądzie - przecież każdy sądzi po swojemu (np. stożek niewiele daje)! Załoga dostała do wyboru rozwiązanie mniej drastyczne i to ma być nie w porządku? W tym wszystkim nie rozumiem tylko dlaczego część ludzi popiera stosowanie rozwiązań niezgodnych z regulaminem, i to często świadome (taka ogólna dygresja obrazująca również sytuację w amatorskiej klasie 126p)?"



Co to znaczy "dostała do wyboru"? Od kiedy na rajdach są jakieś wybory? Kto, kiedy i co wybiera? Od sądzenia zawodników jest ZSS, a nie konkurencja w klasie. Wkluczenie załogi Knapczyk /Piskorski jak najbardziej słuszne. Nikt z tym nie dyskutuje. Tylko czy ich niektórzy konkurenci nie zdawali sobie sprawy, że na BK2 to wyjdzie? Przecież sędziowie to zanotowali i dyskwalifikacja była pewna. Po co te debilne "propozycje"? Powinni się zdecydowanie zastanowić zanim zrobili to co zrobili.

I na koniec bardzo gorące gratulacje dla Daniela i Patrycji. Mimo, że jechali CC to w miejscach, gdzie ich obserwowałem, było naprawdę grubo. Można śmiało powiedzieć, że byli jedną z odważniejszych załóg w całym PPZM.
  
 
Cytat:
2007-07-18 21:53:41, sam_RT pisze:
Z tobą to jest tak, że osoby z innym zdaniem są niegodne dyskusji z "Wielkim Konradem". Jałowością rażą twoje posty.



a co ty Tłinki Łinki jesteś że wiesz jak to ze mną jest ? szczerze mówiąc teraz to w dupie mam wasze zdanie bo z wami nie da się w ogóle dyskutować, ja sie potrafię przyznać do błędu nawet jak nie mam racji a wy tak idziecie w zaparte że aż szkoda czasu tracić, i to wy obrzucacie gównem chłopaków z naszego klubu jak i nasz klub od dłuższego czasu, potraficie zrobić aferę bo kiedyś zażartowałem że kiełbaska była o złotówkę za droga, nigdy nikt od nas na temat waszych zawodników nie rzucał takim ścierwem jak np. pan siekierka na waszym forum więc daruj sobie te durne teksty bo mnie jakieś pieprzone wojny między klubami (tak samo napieprzacie na krakowski) które chcecie wywołać mnie nie interesują, po prostu ( i niestety) galicyjski zaczęła gówniażeria reprezentować i dziwie sie takim osobom jak np Grzesiek Dachowski że nie reagują na to co robicie
Co do sytuacji na rajdzie zrobiłbym dokładnie tak samo bo nigdy nie będę tolerował przekrętów świadomych czy nie świadomych ! tyle ode mnie i z mojej strony koniec tematu
  
 
Cytat:
2007-07-18 22:23:11, Konrad_P pisze:
a co ty Tłinki Łinki jesteś że wiesz jak to ze mną jest ? szczerze mówiąc teraz to w dupie mam wasze zdanie bo z wami nie da się w ogóle dyskutować, ja sie potrafię przyznać do błędu nawet jak nie mam racji a wy tak idziecie w zaparte że aż szkoda czasu tracić, i to wy obrzucacie gównem chłopaków z naszego klubu jak i nasz klub od dłuższego czasu, potraficie zrobić aferę bo kiedyś zażartowałem że kiełbaska była o złotówkę za droga, nigdy nikt od nas na temat waszych zawodników nie rzucał takim ścierwem jak np. pan siekierka na waszym forum więc daruj sobie te durne teksty bo mnie jakieś pieprzone wojny między klubami (tak samo napieprzacie na krakowski) które chcecie wywołać mnie nie interesują, po prostu ( i niestety) galicyjski zaczęła gówniażeria reprezentować i dziwie sie takim osobom jak np Grzesiek Dachowski że nie reagują na to co robicie Co do sytuacji na rajdzie zrobiłbym dokładnie tak samo bo nigdy nie będę tolerował przekrętów świadomych czy nie świadomych ! tyle ode mnie i z mojej strony koniec tematu



Jak do tej pory to z RallyKraków tylko z tobą są problemy, więc nie podpieraj się całym klubem. Nikt z nikim wojny żadnej nie toczy. Nie pluj na AG, bo każdy pisze i mówi w swoim własnym imieniu. Nie jest to oficjalne stanowisko AG. Jak ci coś nie pasuje to konwersuj z tą, konkretną osobą. Forum jest do tego, żeby wyrażać poglądy niekoniecznie takie same, jakie ma moderator i dlatego nie ma kasowania postów.

Skoro też posunąłbyś się się do całkiem zbędnego!! szantażu to inteligencją też nie grzeszysz. I nie podniecaj się tak bardzo, bo ci żyłka pęknie.
  
 
Litości,znaków przestankowych prosze używać bo sie źle wypowiedzi czyta A co do postó poniżej, to po pierwsze primo bym sie czuł lepiej, gdyby mnie nie nazywano "gównażerią". Reprezentuje nasz klub i średnio mi sie podobają takie określenia. A po drugie primo to proponuje zająć sie poszukiwaniem palanta który pomagał łapać kapcie na Subaru.Wysoka nagroda.Pozdrawiam wszystkich.
  
 
Cytat:
2007-07-18 22:48:44, sam_RT pisze:
Jak do tej pory to z RallyKraków tylko z tobą są problemy, więc nie podpieraj się całym klubem. Nikt z nikim wojny żadnej nie toczy. Nie pluj na AG, bo każdy pisze i mówi w swoim własnym imieniu. Nie jest to oficjalne stanowisko AG. Jak ci coś nie pasuje to konwersuj z tą, konkretną osobą. Forum jest do tego, żeby wyrażać poglądy niekoniecznie takie same, jakie ma moderator i dlatego nie ma kasowania postów. Skoro też posunąłbyś się się do całkiem zbędnego!! szantażu to inteligencją też nie grzeszysz. I nie podniecaj się tak bardzo, bo ci żyłka pęknie.



dyskusja z tobą przypomina rozmowę z 5-letnim dzieckiem, ja piszę że rzucacie na nas błotem a ty od razu riposta że ja pluje na AG (proszę o przykład), daj sobie już człowieku spokój bo w kółko piszesz to samo i w ten sam sposób odbijasz piłeczkę mistrzuniu z harvardu. EOT
  
 
Nienajlepiej dzieje się w rajdach Kolce na drodze

"na prawym bardzo szybkim zakręcie zobaczyłem ułożony na 1/3 szerokości drogi szereg kilku przedmiotów. Jak się później okazało, specjalnych czworokątnych kolców do przebijania opon. Nie sposób było tego ominąć. Gdybym to zrobił, skończyłbym w rowie w rozbitym samochodzie. Złapałem więc kolejnego kapcia"
  
 
pytanie tylko czy to robili złośliwie okoliczni mieszkańcy, działanie konkurencji czy kibiców. Przypuszczam że nigdy się nie dowiemy, chyba że nagroda skusi któregoś ze sprawców i jeden podpieprzy drugiego
  
 
Mam nadzieje koledzy że te kłutnie to tylko efekt upałów i jak nastaną chłodniejsz dni to wszystko wróci do normy.

Na rajdzie był też taki przypadek >>>FILMIK_YOUTUBE<<< organizator i słuzby zabezpieczajace odcinek się nie popisały.