Rajd Subaru 2007 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-07-18 22:23:11, Konrad_P pisze:
a co ty Tłinki Łinki jesteś że wiesz jak to ze mną jest ? szczerze mówiąc teraz to w dupie mam wasze zdanie bo z wami nie da się w ogóle dyskutować, ja sie potrafię przyznać do błędu nawet jak nie mam racji a wy tak idziecie w zaparte że aż szkoda czasu tracić, i to wy obrzucacie gównem chłopaków z naszego klubu jak i nasz klub od dłuższego czasu, potraficie zrobić aferę bo kiedyś zażartowałem że kiełbaska była o złotówkę za droga, nigdy nikt od nas na temat waszych zawodników nie rzucał takim ścierwem jak np. pan siekierka na waszym forum więc daruj sobie te durne teksty bo mnie jakieś pieprzone wojny między klubami (tak samo napieprzacie na krakowski) które chcecie wywołać mnie nie interesują, po prostu ( i niestety) galicyjski zaczęła gówniażeria reprezentować i dziwie sie takim osobom jak np Grzesiek Dachowski że nie reagują na to co robicie Co do sytuacji na rajdzie zrobiłbym dokładnie tak samo bo nigdy nie będę tolerował przekrętów świadomych czy nie świadomych ! tyle ode mnie i z mojej strony koniec tematu



Przykład: wasze, potraficie, gównażeria, robicie, "po prostu ( i niestety) galicyjski zaczęła gówniażeria reprezentować". To nie jest czepianie się AG?? Moim zdaniem tak. No chyba, że używasz w stosunku do mnie formy rodem z PRL-u.

Co do "rzucania na was błotem" to pokaż mi jeden mój tekst, który by o tym świadczył. Tak jak napisałem, ogromna większość ludzi z RallyKraków to super osoby. Są wyjątki, jak wszędzie. I ty do nich należysz.

Jesteś zwykłym pieniaczem, który obraża i wyzywa wszystkich na około. Mi osobiście to lata i powiewa czy jestem dla ciebie "gównażerią" czy 5-letnim dzieckiem, czy wreszczcie mistrzuniem z harvardu. Ale nie jest tak ze wszystkimi i powinieneś swój język trochę okiełznać.

To na tyle jeśli chodzi o ciebie.

Marek_Rz: Włączyłem już wentylator .

[ wiadomość edytowana przez: sam_RT dnia 2007-07-19 16:56:22 ]
  
 
wiecie co ja jestem jeszcze świeży na tym forum nie mniej sie tu wypowiem...

niestety miałem okazje byc tylko na prologu i mecie rajdu ale z wszystkich relacji i tego co sie działo na trasie mozna stwierdzić ze ten rajd był strasznie czerstwy...

za duzo sie działo... (afery, cywil na trasie, kolce, odwołane odcinki, brak pucharu dla kolesia z C2 R2 itd.)

a co do komentarzy na rallyonline.pl to przeważnie są żałosne...
nie wiem czy ktoś z was je czyta wogóle, ale często to robie jak sobie przeglądam info na tej stronie, no i musze powiedziec ze zal mi niektórych osób bo mają troche pusto w głowie... jednym zdaniem () sadzą takie farmazony że szok...

mam nadzieje ze tutaj będzie troche inaczej bo widze ze wszyscy są profi pozdro!
  
 
widze ze dyskusja rozgorzała na dobre ale wy sie tam bawcie jak tam chcecie a ja zapytam o konkrety- moze mi ktos jakos ciekawie odpowie:

rozmawialem wczoraj z chlopakami na temat powodu dyskwalifikacji Civica Knapczyk/Piskorski i ogolnie chodzilo o to ze zawieszenie bylo za niskie.
Czegos tu nie kumam - jesli koles ma zawias ktory przeszedl BK1 i ogolnie jest z nim wszystko ok po zakupie ze sklepu to jak mam rozumiec wykluczenie kogos po rajdzie za cos takiego jak za niskie zawieszenie? to ja mam kupowac nowy zawias co dwa rajdy czy jak to jest? podobno do Brzykcego tez z takim czyms wyskoczono tyle ze przyjeto jego odwolanie ze mial crash.

I niech mi sie nikt nie czepia ze bronie jednego czy drugiego bo tak nie jest tylko ciekawi mnie jak to jest jesli chodzi o gr N do ktorej sam kiedys bede sie przymierzal.

pzdr