Literatura do sharana

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy są jakieś polskojęzyczne pulikacje typu "instrukcja obsługi albo "sam naprawiam" do Sharana rocznik ~1998? Jeśli tak, gdzie je można nabyc?
Dzięki,
Paweł
  
 
W takim sklepie, który nazywa się... eMule

Tam poszukałbym w pierwszej kolejności - mnie udało się znaleźć instrukcję do cordoby w formacie pdf.

Powodzenia
  
 
Dziękuje za odpowiedź. Już tam szukałem ale sprawdzę dokładniej zmieniając ustawienia - dam znac.
Paweł

[ wiadomość edytowana przez: heli dnia 2006-09-29 15:15:09 ]
  
 
Dwa miesiące grzebania w necie nie przyczyniły się do znalezienia instrukcji obsługi do Sharana. Wymieniony tutaj "sklep" o nazwie emule przynosi nie wiele warte folderki (głównie francuskie) typu jakie felgi, jaka tapicerka, jaki lakierek i tym podobne badziewo. Znalazłem niewielki test Sharana stworzony przez ADACa i skróconą instrukcję raczej o Sharanie niż do Sharana sygnowaną przez Vw. Skończyło się na wizycie w innym sklepie, gdzie na drodze bilateralnej wymiany towarowo pieniężnej wszedłem w posiadanie publikacji wydawnictwa Haynes poświęconej Fordowi Galaxy (fuj!). Niestety nawet ona nie jest w stanie odpowiedziec na http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=167908&c=162&f=54 ale za to dowiedziałem się jak się do niej dobrac - a o to mi między innymi chodziło.
Paweł
  
 
a inne? alhambra? glaxy przeciez to samo?
  
 
Ano właśnie tak zrobiłem (patrz: mój poprzedni post). Zamiast książki do Sharana trafiłem na książkę do Galaxy. Nie jest to to samo wbrew pozorom - są subtelne różnice we wnętrzu i całkiem spore przy silnikach - ale generalnie jestem zadowolony.
  
 
Mam prośbę odnośnie tej literatury do Sharana/Alhambry/Galaxy - czy mogę liczyć na jakieś informacje w tym względzie - gdzie szukać lub jeżeli masz to w plikach to na maila?
Mam sharana 1,9 tdi z 2001 i też co chwila mam potrzebe dokształtów...
Jeremi
  
 
Jeżeli można ja też szukam jakiejś publikacji (instrukcji ) do seata Alhambry jakby ktoś wiedział to proszę o info. Dzięki z góry.