Wymiana kabli wraz z gosnikami w drzwiach w oplu corsa b

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam problem kupilem glosniki piyinga 120 W w drzi wraz z dystansami tylko mam problem z kablami gdyz oplowskie orginalne sa zaslabe i slychac prykanie jak sie bardzo podglosi i mam zapytanie jak wymienic przewody bo podgladalem i tam jest kostka zlaczeniowa czy ktos to juz robil prosze o instrukcje z gory dzikuje
  
 
To nie wina kabli za słaby wzmacniacz (w radiu albo samochodowy) to jest przesterowanie.
  
 
nie mozliwe mam radio 4*50 jvc ie ma tekiej opcji bo do konca nie moge podglosic i w radiu wyswietlacz nie przygasa ani nic
  
 
No to sa głosniki do bani zgrałes radio z głosnikami?? to znaczy czy maja po tyle samo ohmów ? twoje głosniki znajadz zycie powinny miec 150 wat 4 ohmy
  
 
Widzac firme to te głosniki moze maja z 20 wat
  
 
To na pewno nie jest wina kabli kable przezroczyste zakłada sie przy naprawde3 dużych mocach przy powiedzmy 50 watach jest to obojętne
  
 
http://www.allegro.pl/item231090197_glosniki_peiying_165mm_oryginal_gratis_2maskown.html

to są takie głośniki nie są takie źle firma dopiero wchodzi na rynek są to głośniki chłodzone powietrzem to chyba nie są złe głośniki nawet sprzedawca zapewnial ze glosniki maja rzeczysta moc nie tak jak u nie ktorych zawyzona wiec powinno byc dobrze i co moze byc to na pewno nie kable bo ja mam te kable elektryczne orginalne oplowskie a jak podglaszam to czysto graja i przy 35 zaczyna cos w nich prykac nie tak jak by nie dawaly rady tylko tak inaczej POMOCY