Śpieszymy poinformować o ślubie !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Chcieliśmy serdecznie poinformować iż 18 sierpnia br. o godz. 15:00 w Kościele M.B Piekarskiej w Woli (naprzeciw basenu) odbędzie się nasza uroczystość ślubna. Wyjazd spod bloku "Pani młodej" ok 14:30.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli zjawicie się w licznym gronie i będziecie mogli nam towarzyszyć w tym ważnym dla nas dniu.

Byłoby równie miło jakbyście mogli nas również "odprowadzić" pod sale weselną (ok. 5 km) i tam zrobić zdjęcie pamiątkowe przy Subaru, którym pojedziemy (mile widziane będą Wasze rajdówki )

Serdecznie zapraszamy wszystkie Koleżanki i Kolegów z TGR i nie tylko.


Kasia i Jurek
  
 
Masz to jak w banku ze przyjade cienkim
  
 
Wszystkiego naj na nowej drodze życia !!!


PS. Jaką Imprezą pojedziecie? Niebieska STi?
  
 
niebieską Imprezą r. 2006 wrx (ze świerzo założonym zaworem upustowym ) lub jeśli temu kumplowi coś pilnego nagle wyskoczy w ten dzień to pojedzie jego brat niebieską r. 2007 sti.


Tylko Ziober sie zjawi ? Dobre i to.
Wróci z flaszeczką czystej wody ognistej
  
 
Wszystkiego najlepszego i szczęść Wam Boże! ( fajny ślub imprezą)
  
 
Aby nie robić zamieszania pod kościołem lub pod salą weselną zapraszamy na szampana po czym dopiero na pamiątkowe zdjęcie. Mam nadzieję że znajdziecie troszkę więcej czasu i wypijecie z nami lampkę szampana
  
 
Ja niestety nie przyjade (przynajmniej swoim autem) poniewaz oddalem auto do mp-rally co by mi troche w silniku podlubali .



[ wiadomość edytowana przez: ziober dnia 2007-08-09 18:12:49 ]
  
 
Ja postaram sie podjechać maluszkiem na bredzie z Zioberkiem
  
 
cieszę się