Co myślicie o radiach JVC ????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam zamiar wymienić swoje szajsie radio (dalco) na jakiegoś JVC moglibyście mi doradzić jakiś dobry model w cenie 400-450 zeta ????
  
 
W tym przedziale cenowym nie ma się za bardzo co zastanawiać bo wybór jest ograniczony do dwóch, trzech modeli.
W zasadzie zdecydują tutaj względy estetyczne, bo radia te będą miały dość zbliżone parametry i możliwości.
Za około 400 zł kupisz model KD-G531, za nieco więcej KD-G632 z portem USB na przednim panelu, za około 450 KD-G722 również z USB i nieco bardziej zachowawczą stylistyką.
Osobiście lubię JVC i chętnie kupuje ich produkty za dobry stosunek ceny do jakości i możliwości, więc polecam, w podanej przez Ciebie kwocie mieszczą się wymienione modele i skłaniałbym się ku najwyższemu ze względu chociażby na stylistykę i USB, ale jeśli podoba Ci się stylistyka G632 i nie przeszkadza otwór w panelu do wkładania płyty to też myślę, że będziesz usatysfakcjonowany
  
 
Mam radio JVC z mp3 takie właśnie za 400 zł. Kupiłem je ponad rok temu i powiem szczerze, że jest naprawdę godne polecenia! Czyta wszystkie plyty, radyjko dobrze odbiera, fakt ze nie jest szpanerskie, nie ma jakiś tam bajerow tylko jest to zwykłe dobrze grające radio. szczerze polecam!
Pozdrawiam
  
 
KD-G531

JVC - bardzo dobrze radia według mnie, za rozsądną cene. POLECAM!
  
 
a moze kenwood?
  
 
KD-G531 też ma USB/MP3 i kosztuje ok. 350 zł. już z wysyłką na allegro.
  
 
Kupiłem ostatnio JVC KD-G632 w Krk za 330zł i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem Blaupunkta Calgary Mp36 i JVC gra ładniej. Usb na panelu fajny gadżet (obsługa do 4 GB). Pilot w zestawie (najmniej potrzebne).
  
 
Od roku już mi w aucie śmiga JVC KD-G611

Bez zastrzeżeń wszystko czyta nawet nieżle zajechane płyty

Sporo funkcji poręczny pilocik i niezła moc

  
 
Od półtora roku mam w samochodzie JVC KD LH401 i chociaż kupiłem używane to do tej pory mi nie sprawiło kłopotów