Zapraszamy na ślub ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mamy zaszczyt ( ja i Aga) zaprosić wszystkich Furiatów i Furiatki na nasz ślub , który odbędzie się 04.08.2007 w Katowicach Giszowcu , w Kościele Św. Barbary o godzinie 16 .

Wszyscy mile widziani ze swoimi wozami i kobietami
  
 
[*] zal chlopa, zdrowy, silny z posagiem...





[ wiadomość edytowana przez: stasiu dnia 2007-07-29 19:33:46 ]
  
 
wybiera sie ktoś z Katowic? Chudy, Bartek? idziemy?
  
 
ja raczej będe
  
 
ktoś z berdą wpadnie?
  
 
ma byc glosno da sie zrobic odkrece dwururke i przyjade
  
 
Z bredą da sie zrobić ale jedna to za mało musiało by pare malców przyjechać na bredzie
  
 
a jaka ulica dokładnie chlopaku??
  
 
Macie MAPKE

troche jak by jestem zestresowany , to już jutro
  
 
przesadzasz
  
 
BLADY zestresowany ??!!
Pamietaj jeszcze możesz uciekac tylko raczej w kierunku wschodnim bo w uni europejskiej raczej cie znajdzie
A tak na poważnie wszystkiego najlepszego na FURIOOUUS nowej drodze życia
  
 
no to do zobaczenia jutro
  
 
będzie głośno
  
 
nooo będzie :d
  
 
Miałem złożyć życzenia osobiście ale nie dam rady przyjechać.... Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!



(i proszę o jakąś fotorelacje z furious bramy)
  
 
[*]

A taki spoko chlop byl . Jeszcze mozesz uciec.

A tak powaznie to wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Agi na nowej drodze zycia - oby byla prosta i gladka jak stol.
  
 
wszystkiego naj naj naj, zaluje ze nie moge byc oby Wam sie dobrze wiodlo w zyciu
  
 
no ja tez niestety nie dalem rady dotrzec, bardzo zaluje Pozdrawiam. i wszystkiego naj.
  
 
mi wyskoczyła fucha przy aucie brata, więc tez nie dałem rady

wszystkiego naj naj naj! no i udanego miesiąca miodowego, bo nie wiadomo jakie będa następne
  
 
tym co nie byli napisze.... w sumie to nic nie napisze-dziękuje tym którzy staneli na wysokości zadania
są jakieś fotki? panna młoda piękna ,a młody.... no w sumie też nie wyglądał źle