IV Runda SMT 12.08.2007

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć i czołem! Czy ktoś oprócz mnie z TGR startuje w najbliższą niedzielę na torze Fiata? Wg regulaminu AZT dot SMT 2007 będzie to ostatnia runda pucharu Fiata 126 chyba, że coś sie zmieni, bo na 2 rundzie pucharu Fiata 126 nikt się nie zjawił - to był ten słynny KJS Dni Tyskie gdzie wystartowało 7 załóg w ogóle Nieskromnie dodam, że na dzień dzisiejszy jestem na 4 miejscu z 9 pkt i do 3 i drugiego brakuje mi 1 pkt-u a do pierwszego 4. Ale staram się nie podniecać bo do pierwszej trójki w bezpośrednim starciu raczej nie mam podejścia - za słaby jestem
  
 
Z tego co wiem do Dave ma jechac swoim nowym maluchem i ma go pozyczyc Fifiemu . Podobno Marta tez ma zadebiutowac 12 na torze, ale na ile to jest prawda to nie wiem.

pozdro
  
 
My oczywiscie staiwamy sie w niedziele jade ja i odemnie pozycza malacza Mrally wielki powrot mirasa do sportu.
  
 
halo. Niestety (a moze i stety ) z przyczyn ode mnie niezaleznych musze wrocic szybciej do ojczyzny, jednak nie wyrobie sie z przygotowaniem auta na niedziele (bo mialbym na to zaledwie kilka godzin)wiec odpuszczam. Moze wpadne na oglodare. Postaram sie jednak wystartowac tydzien pozniej na sprincie w Swietochlowicach. reflektuje ktos tamta impreze? sory za brak polskich czcionek. pozdro z Irlandii
  
 
Cytat:
2007-08-09 20:20:39, SoGa_Rally pisze:
My oczywiscie staiwamy sie w niedziele jade ja i odemnie pozycza malacza Mrally wielki powrot mirasa do sportu.



heh,wreszcie sie przejade po torze....
  
 
Jak pisał Ziober startujemy, jak sie z wszystkim wyrobimy i Mirek skończy motor do wieczora. Maluch własnie jest na przegladzie.
  
 
Fura sprawna, kasa jest, a nie ma... czasu Może się zjawie na chwile z aparatem, ale nic nie obiecuje.
  
 
Będziemy, będziemy... na oglądarce
  
 
ja raczej nie wyrobię i na oglądarę nie przyjadę...panda wybebeszona, robota się ślimaczy, jednym słowem chujnia z grzybnią
  
 
no ja też odpuszczam kurde noo...silnik niezlozony...ale next time moze juz coś powalcze z czołówką
bd nabank pocykać
  
 
Jest tam kto? Jechał ktoś od nas? Halo! Halo!
  
 
No i kapa. Po nieprzespanej nocy związanej z montowaniem krótkiej skrzyni (nareszcie) nasz udział w zawodach zakończył się po 250 metrach pierwszego przejazdu. Wyrwało szpilki mocujące kolektor w głowicy. To je rally
  
 
A nam w połowie pierwszego okrążenia jakieś ziarenko wpadło do gaźnika i zatkała sie dysza paliwa - czas 7 minut. na drugim przejezdzie juz spoko ale go nie zaliczyli, wiec..... ostatni plac w parchach

Ale trasa według mnie chyba najfajniejsza z tych to były w tym roku
  
 
Przeglądając wyniki Pucharu 126p doznałem lekkiego szoku. Ania na II miejscu!!
Trening czyni mistrza. Gratulacje!

A co do zawodów... fajnie chłopaki wymiatały
  
 
heh,no i po rajdowaniu,bardzo sie ciesze ze dojechaliśmy do końca,to był mój debiut na torze,i myśle ze poszło całkiem nieżle,mocy troszke brakowało ale z wyniku jestem zadowolony,co do czasu Anki Żak,to nigdy nieuwieże ze ona zrobiła taki czas,Jurek Tomaszczyk miał był 2 sec. za nią,a zapingalał az miło,i auto tez sie konkretnie odpychało,a od anki wóz to trche szybsza seria.

Chciałbym z góry podziekowć koledze SoGa rally za wypożyczenie rajdówki.
  
 
Miras niema zaco ,bedzie okazja to nastepnym razem tez dostaniesz
  
 
Cytat:
2007-08-13 18:02:31, Mrally pisze:
(...)co do czasu Anki Żak,to nigdy nieuwieże ze ona zrobiła taki czas,Jurek Tomaszczyk miał był 2 sec. za nią,a zapingalał az miło,i auto tez sie konkretnie odpychało,a od anki wóz to trche szybsza seria(...)


zaówazylem ze auta o jednym nr. startowym jechali po 2 -3 razy :/
czasy mierzyli na stoperach takze to normalne ze im sie popieprzylo.juz nt. tej imprezy sie wypowiedzialem - choojnia