Wpadka amatorów szybkiej jazdy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zrodlo

echodnia

oto tresc

Stalowa Wola > Wpadka amatorów szybkiej jazdy
Jeden z policjantów został “zawodnikiem” i naprowadził kolegów w mundurach.


Z jednej i z drugiej strony drogi stanęły w poprzek radiowozy. 28 uczestników niedzielnych nielegalnych wyścigów na ulicy Grabskiego w Stalowej Woli było w potrzasku.

Ulica Grabskiego, nowa, przecinająca Hutę Stalowa Wola trasa nie przez przypadek przypadła do gustu miłośnikom szybkiej jazdy. Jeżdżą tędy tylko ludzie do pracy do huty i pobliskich firm oraz samochody z zaopatrzeniem i produkcją. “Normalnego” ruchu jest tyle co kot napłakał a “pracowniczy” odbywa się okresowo. Są długie momenty że droga jest wolna.

Policja, która miała informacje o odbywających się tu wyścigach przygotowała się do “najazdu” bardzo dobrze. - Wśród aut zawodników był samochód naszych ludzi w cywilu. Auto z mocnym silnikiem bardzo dobrze pasowało do charakteru imprezy - opowiada Jerzy Mastalerczyk, zastępca szefa prewencji stalowowolskiej komendy.

Więcej w jutrzejszym "Echu Dnia"


[ wiadomość edytowana przez: _POLO_ dnia 2007-08-14 00:12:42 ]
  
 
a tu forum tego tematu
forum

[ wiadomość edytowana przez: _POLO_ dnia 2007-08-14 00:13:14 ]
  
 
Ha Ha Ha mowiłem KUR**!!!! że zaczęsto mowiłem to było do przewidzenia po ostatnich wjazdach komendy ale teraz można mieć tylko do siebie pretensje.... pozdro 600 dla panow Policjantów
  
 
a to ciag dalszy
zrodlo
najazd policji

Najazd policji na nielegalne wyścigi
Wpadka amatorów szybkiej jazdy. Jeden z policjantów został “zawodnikiem” i naprowadził kolegów w mundurach.


Wyścigi par na ¼ mili to moda, która przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. (Z. Surowaniec) Z jednej i z drugiej strony drogi stanęły w poprzek radiowozy. 28 uczestników niedzielnych nielegalnych wyścigów na ulicy Grabskiego w Stalowej Woli było w potrzasku.

Ulica Grabskiego, nowa, przecinająca Hutę Stalowa Wola trasa nie przez przypadek przypadła do gustu miłośnikom szybkiej jazdy. Jeżdżą tędy tylko ludzie do pracy do huty i pobliskich firm oraz samochody z zaopatrzeniem i produkcją. “Normalnego” ruchu jest tyle co kot napłakał a “pracowniczy” odbywa się okresowo. Są długie momenty że droga jest wolna.

POLICJANCI WŚRÓD “ZAWODNIKÓW”

Policja, która miała informacje o odbywających się tu wyścigach przygotowała się do “najazdu” bardzo dobrze. - Wśród aut zawodników był samochód naszych ludzi w cywilu. Auto z mocnym silnikiem bardzo dobrze pasowało do charakteru imprezy - opowiada Jerzy Mastalerczyk, zastępca szefa prewencji stalowowolskiej komendy.
  
 
Po pierwsze primo jaki policjant miał szybkie auto?? Widzieliście bo ja jedyne auto policji widziałem to była astra 1.2 heheh to ma być szybkie auto??
Drugie primo mieliśmy miejsce nikogmu nie zagrrażało to teraz widze że trzeba przenieść miesjcówke gdzies na miasto. Zły był las to bedzie dobre miasto.
Trzecie primo akcja była dośc zoorganizowana scigali nas po miescie przy prędkości 300km/h.?? Gdyby tak bybło można by mówić o akcji zorganizowanej. Śmieszy mnie ta cała wypowiedź.
A czwarte primo z nas też cioty bo gdybyśmy mieli troszke mózgu to byśmy wiedzieli że na początku ulicy stoi astra o numerach RZ ..... Sam policjant który mnie z Kazkiem trzepał powiedział że nie stoi tu 15 minut. Także trzeba to wziąść pod uwage. Ale mamy naucze. Widze że będą sie nas trzymały dupy jak RSS`i swojego czasu póki im sie passat nie popsuł. Hehe
  
 
A tam teraz stoi jakis znak zakazu postoju ? Za co poszly mandaty ?
  
 
Nie widziałem aby komus dali jako kolwiek mandat straszyli 6 punktami za stwarzanie zagrozenia w ruchu drogowym tyle a tekst zze ktos nie miał OC i dostal 500 Euro mandat kpina ktos miał fantazje a i nie ma zadnego zakazu postoju zatrzymywania sie
  
 
No to ładna bajka z tego powstała. Dobrze że przynajmniej sie zgadza że to było w niedziele hehe.
  
 
Chyba jednak komus dali, patrz temat "umorzenie mandatu" . Nie zmienia to faktu, ze zapewne policjanci maja malo pracy w sezonie wakacyjnym i szukaja rozglosu i uznania u mieszkancow, ale takie akcje to raczej dzialaja przeciw niz za. Pewnie jakis jeden nadgorliwy, chcacy zablysnac aspirant wpadl na taki pomysl i poszla akcja
  
 
Możliwe ze ten mandat to wtedy z lasu ale to dlaczego tylko jednej osobie dali a nie tej kolejnej 30 w jednym radiowozie i jakieś 20 z drugiego.Tez sadze ze policjantom sie nudzi albo jeszcze jest inaczej może to prawda ze startował ktorys przegrał i napuścił kolegów

niech już sobie dadzą spokój z ty my sobie a oni niech sobie tam
  
 
a tu drugie forum na temat ....
echodnia forum 2

[ wiadomość edytowana przez: _POLO_ dnia 2007-08-14 21:32:48 ]
  
 
Cytat:
Auto z mocnym silnikiem bardzo dobrze pasowało do charakteru imprezy - opowiada Jerzy Mastalerczyk, zastępca szefa prewencji stalowowolskiej komendy.



Nio no jaja chyba sobie robia Z CZYM DO LUDZI!!!!!!!!!
Rowerem ukraina bym i ch objechał
  
 
no mandat zeczywisc z niedzieli za zaparkowanie auta po lewej stronie drogi i nie oswietlonego
a wiecie moze czy to prawda, ze tych co spisali to do grodzkiego maja oddac, bo tak mi powiedzial gdy mi wypisywal mandat zebym sie cieszyl, ze tylko tak sie skonczylo bo reszta bedzie odpowiadac przed sadem grodzkim
  
 
Ja z Kazikiem byłem pierwszy autem co nas trzepali. Nie mieli sie do czego przyczepić bo to w sumie nowe auto i wszystko miało. A ja sądze że tylko straszyli z tym sądem. Bo sąd grocki jest tylko wtedy gdy nie przyjmujesz mandatu. Oni chcieli nas tylko przestraszyć ale chyba na niektrych to poskutkowało a na niektrych stanowczo NIE. Dlatego ja uważam że w ustalonych terminach dalej sie tam widzimy. I pozdrawiam każdego kto sie nie wyłamie. A takie straszenie to niech se odpuszczą bo na mnie to wrażenia nie robi. A co najlepsze oni sie tą akcją szczycą jak by conajmniej rozgryźli mafier rosyjską co przemycała nakrotyki! A tak naprawde to jesteśmy nornalnymi luździ co pasjonują sie autami.


[ wiadomość edytowana przez: rzeszowiak dnia 2007-08-14 22:09:23 ]
  
 
jestem wzruszony ja za to przy pierwszym starcie spsulem auto
  
 
Bylo cos wiecej napisane w wydaniu papierowym, czy tez taka wzmianka ja w necie ?
  
 
bylo tyle co w necie
  
 
fajnie sie bawiliscie.
To kogo z tych scigajacych sie złapali.
  
 
Policja sie nas czepia. A oni są lepsi.... Dziś rano o godzinie 5:30 rozwalili sie na rondzie o Tira.....Nie wiem szczegółów ale jak to zobaczyłem to strasznie sie roześmiałem....Niech sie pały nauczą jeździć... a dpiero puźniej niech nas scigają.
  
 
co chcesz michałku z niska jacyś policjanci mieli jechać do policyjnej szkoły sportowej jazdy w Wawie więc może nauczą się.
co do łapania nas nigdy chyba już od nas się nie odje...
ps. w nisku ostatnio zauważyłem że kilku psów dobrzeee ogarnia jazde.