Wpadka amatorów szybkiej jazdy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie a moze jesli kiedys bedziemy organizowali impreze jak kiedys na centrum, to napiszemy oficjalne pismo do komendy czy zechcieliby z nami startowac?? kto wie moze by sie udalo ich namowic
  
 
Cytat:
2007-08-31 15:46:17, Grochu15 pisze:
...ps. w nisku ostatnio zauważyłem że kilku psów dobrzeee ogarnia jazde.



o tych panach mowa ? klik
  
 
dostali auta które przekraczają 100 km/h to tak jest
  
 
Cytat:
2007-08-31 22:36:01, taz pisze:
o tych panach mowa ? klik



ale jakos artykulu tragiczna, po co powtarzac dwa razy te same slowa:

,,Policyjny samochód nie zdołał wyhamować przed rondem w Nisku i uderzył w TIRa. ''
,,Najnowsze auto niżańskiej policji nadaje się do remontu po tym jak policjant nie zdążył wyhamować przed rondem w Nisku i uderzył w tym naczepy ciężarowego samochodu''

,,Jak twierdzi kierujący policjant wszystko stało się przez plamę oleju wylaną na drodze.''
,,- Na drodze była rozlana plama oleju - mówi chwilę po kolizji policjant, który kierował autem.''

  
 
Tak jasne plama oleju tak nagle z pod ziemi wyrosła. Sciemniiiiiiiiiać to my a nie nam. Kazde tłumaczenie jest dobre. Poprostu nie potrafią jeździć i tyle.
  
 
Aczkolwiek dodam od siebie że coś z tym rondem w nisku jest serio nei tak.
Jak jechałem do minia na wesele wyszedl menel na rondo.JA po hamulcach - miałem z 50 km/h a auto sunie jak po lodzie - plam oleju nie było.I dlatego puscilem hamuclec i na chodnik.Dziwne to rondo jest a jak kiedys holowałem malucha na sztywnym holu to przy lekkim deszczu maluch poszedł poslizgiem lekkim - ten asfalt tam jest jakis trefny
  
 
Ale nie tylko nizanscy policjanci sa super kierowcami w stalowej na "rondzie" policjanci rozwalili T4 w czwartek jechałem do pracy o 7 to sciagali go na lawete ,niestety nie widziałem co i jak bo jechałem ale innego auta nie widziałem a T4 bez przodu było
  
 
co do tego wypadku w nisku artykuł jest bardzo wiarygodny.. jechał to mój ojciec... prędkość była mała bo około 30 km/h ... a co do jego umiejętności.. to nie było napewno powodem...
  
 
Groszek tak myslalem ze to twój dlatego nie pisałem za duzo.
Wiesz ze zepsułes zabawe. Bo tak moza by pojezdzic ogólnie. . .
  
 
zawsze pozostaje wypadek w stw tam też wiem jak doszło do wypadku nie ma to jak trzymać się na dupie ;D
aha uważać od października w nisku i ( chyba stwa ? ) jak was będą legitymować. bo cwaniaki dostali kompy do radiowozów i palmtopy do pieszych patroli. sprawdzą czy nie jesteście poszukiwani
  
 
Cytat:
2007-09-02 11:55:25, Grochu15 pisze:
dostali kompy do radiowozów i palmtopy do pieszych patroli.


Ostatnio jak trzepali jakichś żulów na moim osiedlu to zauważyłem ze mieli coś w stylu własnie komputera do którego coś wklepywali (był to "nieoznakowany" Transporter). Może to to
  
 
tak to monitorek widać przez szybe a klawiatura jest sprytnie przyczepiona do schowka.. każdy radiowóz ma to teraz. ciekawe że w stw już chodzi bo miało to ruszyć w październiku więc nie miałem okazji obadac tego. pieprzyli że monitorki są dotykowe tylko jak widze jak psy potrafią obsługiwać zwykłego peceta to to cuś długo chyba nie wytrzyma.
PS. gołąb pocztowy przyniósł mi info że już jest przyszokowana ponad 200 konna suka do jazdy z video. nie powiedział jednak co ale ktoś na rzeszowie wypatrzył że dostają nowe Laguny 2.0 T


[ wiadomość edytowana przez: Grochu15 dnia 2007-09-02 14:13:32 ]
  
 
O 200 koni to bedzie sie z kim na strecie scigać.... heheheh
  
 
no, to prawda jest... w rzeszy laguna sieje strach juz od paru miesiecy
  
 
Tylko kto ja ogarnie ?
200koni jest, jeszcze by pasowalo zeby sama skrecala, hamowala i myslala, wtedy kazdy zloczynca bedzie zlapany.
  
 
Cytat:
2007-09-02 14:56:06, USA1 pisze:
no, to prawda jest... w rzeszy laguna sieje strach juz od paru miesiecy

...cos w tym jest
  
 
Cytat:
2007-09-02 14:56:06, USA1 pisze:
no, to prawda jest... w rzeszy laguna sieje strach juz od paru miesiecy



Racja Grzes tylko w polowie czerwca wyciela dzwona w tyl zestawu, zreszta tydzien po wisniowym mondeo ktory wyladowal na znaku. Slyszalem te akcje na radyjku jak momentalnie dziesiatki mobili zaczelo podjezdzac i relacjonowac ;].

Z mondeo calkiem w porzadku chlopaki, dlatego tez szkoda ze przerzuca ich pewnie na poldolota po tym wszystkim.

Jakby nie bylo niech ich zabiora kiedys do jakiejs szkoly auto, moze byc i podle bemowo i pokaza co i jak. W koncu rozbijaja sie autami za nasza wspolna kase ;].
  
 
Cytat:
2007-09-02 14:56:06, USA1 pisze:
no, to prawda jest... w rzeszy laguna sieje strach juz od paru miesiecy



nie tylko laguna kreci sie tez opel vectra , laguna zlota dosyc czesto lata rzeszow <->stalowa wola lub rzeszow <->nowa deba