Beskidzki Wyścig Górski dla amatorów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
INFORMACJA ze strony www.rajdy.org.pl

Czyżby ktoś u nas wziął dobry przykład od Czeskich i Słowackich kolegów. Wygląda to dość interesująco. Wiem, że to dość odległa data, ale czy po zaistnieniu możliwości startu na takich warunkach ktoś rozważa udział w tej imprezie jako zawodnik? Ja powiem szczerze że chętnie bym spróbował, ale na pewno nie będę wstawiał klaty do auta więc to mnie dyskwalifikuje
  
 
ja mam wszystko co wymagane wiec bardzo chce jechac.auto moze i sie nienadaje ale...moze nowy motor go wyciągnie pod żar
  
 
Tydzien przed Berg CUP na Banovcach Ktos wie jaki tam jest asfalt?
  
 
Cytat:
2007-08-15 18:48:23, 5Turbo pisze:
Ktos wie jaki tam jest asfalt?


co masz na myśli??
asfalt szary i równy bez dziur
boli mnie tylko to ze jest cały czas pod stroma góre...cały czas na 2ce
  
 
Cytat:
2007-08-15 22:06:36, qbara pisze:
boli mnie tylko to ze jest cały czas pod stroma góre...cały czas na 2ce


Kurde już nie pamiętam jak wygląda droga na Żar (meeeega dawno tam nie byłem)... To jest aż takie strome? Jeśli w użyciu będzie tylko drugi bieg to niezbyt mi się to widzi Ale wystartować trzeba! Taka okazja może się już nie powtórzyć.
  
 
Cytat:
2007-08-15 22:40:47, 130TC pisze:
Ale wystartować trzeba! Taka okazja może się już nie powtórzyć.


Wieksze okazje masz co 2 tygodnie za poludniowa granica

Cytat:

co masz na myśli??
asfalt szary i równy bez dziur
boli mnie tylko to ze jest cały czas pod stroma góre...cały czas na 2ce



Bo wiesz z ta nawierzchnia na polskich trasach to jest roznie. Na Ance jest przeciez wyryp jak cholera i to jadac cywilem. Czemu caly czas na 2?? 4 na odcieciu
  
 
Wjazd na Zar jest bardzo stromy i asfalt jest w bardzo dobrym stanie , bylem tam jakies 3 tygodnie temu z mrallym i wlasnie rozmawialismy zeby fajnie bylo tam zrobic zawody.
  
 
Cytat:
2007-08-15 22:43:51, 5Turbo pisze:
Wieksze okazje masz co 2 tygodnie za poludniowa granica


Ja wiem, ale boje się tam jechać bez sztywnego... Wystartuję w BT ale nie w tym roku... planują sezon 2008?
  
 
Cytat:
2007-08-16 10:52:24, 130TC pisze:
Ja wiem, ale boje się tam jechać bez sztywnego... Wystartuję w BT ale nie w tym roku... planują sezon 2008?



Planuja
  
 
Asfalcik jest bardzo dobry, ale strooomo, maluszki będą sie napewno męczyć.
  
 
Ma ktoś pożyczyć rajdówke? albo wyścigówke
  
 
Ja nie planuje startować.
  
 
coś ucichło, str. ak beskidzkiego w budowie...
ma ktoś jakies info dot. zapisów itp.?


[ wiadomość edytowana przez: qbara dnia 2007-09-06 19:34:43 ]
  
 
Rzeczywiście coś cicho. A jeśli chodzi o stronę AMK Beskidzkiego to jest ona pod nowym adresem www.ak-beskidzki.bielsko.eu
  
 
Ja tez nie planuje wystartowac, tym bardziej ze to tydzien przed Banovcami lepiej przez ten tydzien dozbroic auto
  
 
...do 14 powinna pojawic sie nowa stronka z Beskidzkim Wyścigiem Górskim..
  
 
długo oczekiwana strona z informacjami tutaj
  
 
To kto jedzie??
  
 
Cytat:
2007-09-14 20:08:39, krist7 pisze:
To kto jedzie??


no i ból..po tym jak w nowym motorze pękła korba już niewystartuje...buduje sie nowy ale nie zdąze...do zobaczenia na serpentynach góry Żar
  
 
Wiece może, jakie ciekawe auta jadą w stawce zawodników licencjonowanych? Nie wiem czy w niedziele jechać tam czy zostać w Tychach i iść na 4turbo.