Lusterka do Nivy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
CZe!!!1
Mam nastepujacy problem jakie lusterka boczne zalozyc do mojej Niviasty!?

Problem w tym ze dotychczas jezdzilem na maluszkowych zamocowanych w innych otworach (w kazdych drzwiach mam 4 dziury z czego tylko 2 zajete), ktore z tego co wiem sa niewiele mniejsze/wieksze od oryginalnych.. i niestety sa jak na moje wymagania za male- po prostu nie widze nic z tylu, albo inaczej musze chciec zeby widziec, a czesto mi sie nie chce

Musze zmienic, bo stare pobilem , pytam wiec jakie lustereczka Szanowne Grono poleci zalozyc do Nivy? ewentulanie jaki jest rozstaw oryginalnych dziur do lusterek? -jak juz bede mial rozstaw to sobie cos dobiore/dorobie bo niestety na rynku wtornym wybor lusterek ktorych mocowanie nie jest czescia karoseri (na sruby) jest niezbyt duzy...

z gory dzieki za odpowiedz..
  
 
Porozmawiaj z Kacprem Pawlem. On ma super lustra boczne w Swojej Nivie. Moje oryginalne, to sie przechylaja i w dol i na boki, jak pocieram na asfalcie od 90 km/h i w gore ...

Pozdrawiam,
Przemek
 
 
Ja dzis widziałem fajne , duze lusterka , chyba własnie takie jak ma Kacper , ale w Krakowie w sklepie na MaDALIŃSKIEGO (namiary sa na Klubowej w dziale Polecamy , a gośc prowadzi slrzedaz wysyłkową .
Pozdr
Paweł
  
 
Panowie Panowie.. jak bym chcial DUZE (przedz duze D to bym skorzystal z oferty znajomewgo szklarza i kupil takie od Tira ktore poszerzyly by mi autko od dobry metr
ale prosze konkrety! a do dwoch Panow juz pisze na priva
  
 
Z tego co pamientam znajomy miał kiedyś lusterka od jakiejś daci. Całkiem ładnie pasowały, były większe od orginalnych i chyba nawet w otwory lusterek od nivy pasowały. A może spróbuj lusterka od malucha "bisa" Też całkiem całkiem wyglądały.
  
 
Ja mam "Maluchowskie" od prywaciaża po 12 zł sztuka. Lewe O.K. w prawym nic nie bylo widać więc wkleiłem takie małe szerokokątne i jest dobrze. A otwory też mam cztery.... Orginalne Nivoskie są w sklepie w Bytomiu cos ok. 25 zł sztuka. Zapytaj Polena.
  
 
Chodzi mi właśnie o takie lusterka jak ma Andrej. Zawsze mi się wydawało że to są lusterka od bisa. Możliwe że się myle.
  
 
Witam

Tak jak pisał Przemek mam duże lusterka prod. rosyjskiej więc ich jakość jest mierna choć narazie się nie składają
Może w teren leśny nie jest to najlepszy wybór ale na miasto spoko
Cena jaka zapłaciłem za komplet w zeszłym roku to 100 zł w Płocku (adres na stronie klubowej)

Kiedyś podawałem strone z lusterkami do nivek ...choc można popatrzeć co ludzie zakładają ....

LINK DO STRONY JORY

Obecnie myśle nad lusterkami od Lublina III ale jak narazie cena jest zaporowa może gdzies tanio kupie to napisze co i jak


  
 
Ja rozwazalem zakup lusterek od patrola... tylko nie sprawdzilem czy rozstaw dziur pasuje... ale rozmiar mi powiedzmy pasowal..
  
 
A tak właściwie to po co wam te duże lusterka? Tak często zerkacie, czy nikt was nie dogania?
Też myślałem kiedyś o dużych, ale po jeździe w terenie stwierdziłem, że nie ma to sensu. I tak się składają lub urywają . A te "maluchowskie mają jeszcze tę zaletę, że jak się urwie w lesie to odkręcam mocowanie, luzuję śrubę w lusterku, składam do kupy, skręcam i gotowe...jak nowe. Kilka razy już to przerabiałem.