Sklepy+części oraz propozycja zjazdów naszymi nivami

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanie związane z częściami do nivy. mianowicie mieszkam w Bolesławiu koło Olkusza i szukam sklepu z częściami w okolicach Dąbrowy Górniczej i Sosnowca. natomiast w odpowiedzi na 2 część tematu to koło mnie są świetne tereny do jazdy(pustynia Błędowska, tereny po kopalniane, jednym słowem jest super). Można się spotkać i wymienić doświadczenia . Co Wy na to?Pozdrawiam Tomaszpi
  
 
cze ja pierwszy raz na forum. czesci dostepne nieco dalej niz bys chcial ale zawsze dostepne. gielda gliwice, i sklep w bytomiu na matejki.
  
 

wszystkie częsci do Niv i Ziguli, pod zamówienie, prosto wyroby fabryk produkujaych dla AVTOVAZ

wysylka z Rosji

piszcie na Bartek.R@avtotex.com

polecam tez kute felgi aluminiowe, dla offroad są również specjalne wzmocnione modele.

Kute Felgi
  
 
jest propozycja przejechania NIVAMI przez Ukraine do Rumunii i powrót przez Węgry
wyjazd początek kwietnia na 4-6 dni przedłużony weekend
kto chętny? informuję że jak byłem ostatnią na Ukrainie to tankowałem 95 po 1,72 oczywiście po przeliczeniu Hrywn na złote więc wyprawa bardzo opłacalna
ja właśnie doprowadzam moją NIVIASTĘ do porządku i tak czy siak wyruszam ok kwietnia jedziemy w 3 osoby więc zapraszam inne NIVY ewentualnie innych chętnych