IV Zlot Lada Klub Polska

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kiedy odbedzie sie najblizszy zlot Ład w Polsce i gdzie?
 
 
jeszcze tego nie ustaliliśmy, ale na pewno niedługo to się stanie.
wstępne plany mówią o połowie września. a ponieważ nie ma innych propozycji, pewnie będzie to kolejny raz Sulejów.
  
 
kiedy ? We wrześniu - mniej wiecej w połowie
gdzie ? Prawdopodobnie w Sulejowie ale to kwestia otwarta
Planowane rozpoczęcie dyskusji n/t zlotu - początek Lipca
  
 
Nieśmiało proponuję Wagrowiec. Małe miłe miasteczko, szerokie ulice, dobre zaopatrzenie, we wrześniu dostepna pełna oferta w ośrodkach wypoczynkowych- tani nocleg itp. 3 jeziora, las i mnóstwo innych atrakcji...
jakby co podejmę się rezerwacji noclegów itp. rzeczy na miejscu.
ale to na razie niesmiała propozycja
  
 
Widzisz Pun z tym Sulejowem chodzi o to ze mamy już wszystko załatwione i pewne na miejscu tzn:

-wiemy że są dobre warunki i że nie jest drogo
-mamy załatwione ognisko i świetlicę w cenie
-można bez problemu wynająć lotnisko za znosne pieniądze

i dlatego Sulejów wydaje się rozsądnym miejscem na kolejny zlot
  
 
wiem, wiem, tylko... zebrac się i9 pojechac tak daleko...
ale z drugiej strony do września jeszcze kupa czasu... może wreszcie zobaczę Was i Wasze samochody w AKCJI!
  
 
Nie mam nic do Sulejowa ale czy zloty w tej samej sceneri wkońcu nie staną się monotonne? Na pewno jest jeszcze całe mnóstwo podobnych miejsc. Tak czy inaczej kolejnego zlotu już nie przepuszcze chodżby działo się nie wiem co!
Pozdrawiam!!!
  
 
Rzecz jest otwarta - Sulejów nie jest przesądzony - jeśli ktoś podejmie się zorganizowania podobnych warunków jak są w Sulejowie za podobne pieniadze to nie widze przeszkód aby zlot odbył się właśnie tam
  
 
Sorry ale gdzie jest ten cały Sulejów - jakoś nie chce mi się szukać na mapie.
Andrzej
  
 
Jakieś 70 km za łodzią na południowy wschód.
  
 
Andrzej Sulejów jest po prostu koło Piotrkowa tryb.(jakieś 15 km na wschód) na jeziorem Sulejowskim. Bardzo duży zalew , ale ja go jeszcze nie widziałem))
Paweł
Ale jest tak ja pisza koledzy- w wrzesniu, miejsce jeszcze do dyskusji. Może cos znajde????Ale panowie - jesłi bedą jakies propozycje na miejsce zlotu weźcie pod uwagę ,ze będzie ok 100osób może ok 50 samochodów i dla tego całego kramu trzeba znaleźć miejsce na nocleg , ognisko, zabawę , Poza tym trzeba poszukac jakiegoś parkingu lub lotniska do wynajecia(nie musi być Okęcie) ale się przyda.
A jak chcesz jechać (mówię tu do anonymusa) na zlot LADA KLUB POLSKA + LADA BARATI KOR (węgry) to zapraszamy z nami do Tuszafured w sierpniu. To będzie taka nasza wspólna impreza))
Paweł
  
 
Klaczysław, ja już wielokrotnie pisałem że Sulejów to najlepsza oferta, bo jedyna...
Jeśłi ktośznajdzie ośrodek o podobnych warunkach noclegowych, finansowych itd. jeśli w obrębie 15-20km od tego ośrodka będzie kawałek placu na rozrywki i ścigawki, to zlot może odbyć się gdziekolwiek.
ale do tego trzeba ruszyć się i poszukać odpowiedniego miejsca. Samo się nie znajdzie.
  
 
Jestem na etapie dowiadywania się o lotnisko w stargardzieszczecińskim. Ośrodek też jest. Dowiem się co i jak i powiadomie.
  
 
Cytat:
2003-06-24 18:07:12, klaczyslaw pisze:
Nie mam nic do Sulejowa ale czy zloty w tej samej sceneri wkońcu nie staną się monotonne?



Nie dla sceneri się tam zbieramy choć faktycznie jeśli się znajdzie coś podobnego to czemu nie
  
 
Racja - dublowanie Sulejowa to bez sensu.
Ja ze swojej strony mogę zaproponować okolice Bydgoszczy. Dokładnie jest to nad Zalewem Koronowskim miejscowość Nowy Jasiniec. Ośrodek podobny do Sulejowa ze świetlicą itp. Co do ewentualnych prób rajdowych to propozycji też kilka by się znalazło miejsc, ale nie wiem czy dałoby się wynająć i załatwić tam możliwość ścigania. Ale jeżeli tak, to oto takie miejsca:
1. Kozielec - górka-serpentyna niczym w górach (800 m dugości), możnaby zrobić test składający się z dwóch prób - jedna z górki jedna pod.
2. Lotnisko na bydgoskim Błoniu (u wylotu na Poznań).
3. Kartodrom w bydgoskim Brdyujściu (przed wylotem na Toruń drogą Fordońską).

Nie wiem tylko czy uda się tam coś załatwić, bo może być tak, że nie ma takich możliwości.
Tym bardziej, że ta górka w kozielcu to jakby nie było droga publiczna. W związku z tym trza by wynajmować jakieś zabezpieczenie terenu. I przy okazji pytanie teoretycznie bardziej jak praktycznie: czy jest prawnie możliwe wynajęcie terenu za opłatą dla policji (aby gliny pilnowali terenu i zablokowali).

Aczkolwiek to tylko mała propozycja, zdaję sobie sprawę, że ogólnie i tak moje miejsce jest niemożliwe do zrealizowania.

Ps. A tera już mało poważnie: gdyby dało się koło Bydzi, to można u mnie w chacie . Cała ekipa mogłaby do mnie na kawę wskoczyć
  
 
Panowie, ciągle słychać tylko: taki ośrodek, ale nie wiem tego czy tamtego. zróbcie rekonesans. pogadajcie z właścicielem, bądź zarządcą, a się dowiecie...

Po prostu jeśli nie będzie innych propozycji, to będzie Sulejów.


btw. Klaczysław, ile razy byłeś w Sulejowie że już ci się znudził?
  
 
no właśnie - zanim zrezygnujemy z Sulejowa wszystko musi być sprawdzone i dograne. Za dużo ludzi się zjeżdża i nie może byc wpadki
  
 
Pozatym Sulejów mniej wiecej w środku kraju jest.Wiadomo że nie zawsze się kazdemu podpasuje.Ja też miałem problemy co do zlotu majowego,ale na wrzesniowym będę
Stargard Szczecinski?to gdzieś koło Szczecina jest?Bez jaj panowie,to może gdzieś w Sanoku,nad Soliną?Też drugi róg Polski,albo w Bielsku Białej,lub w Suwałkach,jeżeli mamy takie narożniki rozpatrywać
Pzdr Grzesiek
  
 
Nie ma co się czepiać nikogo. Po prostu - jesli propozycja zorganizowania zlotu nawet w Suwałkach będzie realna, to pomysłodawca MUSI podjąć sie (przynajmniej czesciowo) zrobienia rekonensansu i organizacji takiej imprezy dal kilkudziesieciu (co najmniej ) osób. Bez realnych gwarancji,ze wszystko jest dograne- kazda propozycja bedzie mało prawdopodobna...
Niestety - nie może byc wpadki , które byly rowniez w Sulejowie( Po prostu włascicielowi ośrodka niew wszystko chce się zrobic i przygotować - np. obrzydliwe śniadanie , które miało być zgodnie z jego obetnicami - wspaniałe). To moje powazne zasrzeżenia do tego ośrodka.Jest po porstu dziadowski, ale w sumie możemy się tam czuc na luzie.
Paweł
  
 
Cytat:
np. obrzydliwe śniadanie , które miało być zgodnie z jego obetnicami - wspaniałe


Fakt, śniadanie było beznadziejne