CB ZALOZENIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poszukuje goscia od cb radia
zalozenie i ustawienie anteny
  
 
Na oś. Hutnik jest elektromechanik Pan Dul co zakłada tam przy garażach obok torów kolejowych. Ma zakład i trudni sie Alarmami itp. Radia rownież Stroi i zakłada Anteny. także masz Blisko wieć tam podjedz. Pozdrawiam
  
 
1godz spedzona w garazu
  
 
Cytat:
2007-08-25 11:31:09, USA1 pisze:
1godz spedzona w garazu



Albo mozna i tak
  
 
ale ja musze przestroic radio
  
 
to jedz do tadeusza z niska i ci przestroi jak nie masz czym
  
 
a tadeusz nisko nie zwija czasami interesu ?
Bo go na cb nie ma raktycznie ostatnio
  
 
Cytat:
2007-08-25 16:41:30, skarap pisze:
to jedz do tadeusza z niska i ci przestroi jak nie masz czym


a gdzie ten tadeusz ma siedzibe ????
  
 
na kanale 19
  
 
Cytat:
2007-08-25 22:28:45, CZUCZU pisze:
a tadeusz nisko nie zwija czasami interesu ?



O jakim ty Czu interesie mowisz. To czy on jest czy nie na kanale zalezy czy ma baze wlaczona czy nie. Nie slyszalem aby mial jakas firme, ktora moglby zwinac. Jest po prostu czlowiekiem-drogowskazem ;], w kazdym miescie mozna spotkac takie osoby.

Coby nie bylo OT. Jaka masz tam ta antene? Rozwiercales dach, czy jakis patent patencik zeby sobie ktos znow jej nie pozyczyl? :]
  
 
to do kogo mam sie zglosic?
  
 
Gallus wiem o co chodzi.
Tadek zawsze pomagał ludziom ale ostatnio coś go nie ma a ludzie na cb mówili że ostatnio mu brakuje czasu na CB.
Pozatym sprzedaje 3 cb radia w dobrej cenie
  
 
Czuczu te radia to on juz sprzedaje od jakiegos miesiaca albo i lepiej.
Kazdy moze miec wakacje.
Tadeusz ostatnio slyszalem w piatek rano jak zyczyl wszystkim szerokości.
Kuba jak uslysze Tadeusza to sie go zapytam o jakis kontakt i Ci napisze na priva.
  
 
ja moge nastroic antenke do radia jak cos to pisz

[ wiadomość edytowana przez: Fishutib dnia 2007-08-27 23:44:10 ]
  
 
Cytat:
2007-08-27 23:43:37, Fishutib pisze:
ja moge nastroic antenke do radia jak cos to pisz [ wiadomość edytowana przez: Fishutib dnia 2007-08-27 23:44:10 ]


A przypadkiem twoja SWR-ka nie leży w Passacie ?
  
 
Zestroic radyjko to zaden problem, robia to juz praktycznie w kazdym sklepie co sprzedaja radia lub anteny. Co drugi macher tez to robi a i jak widac wsrod kumpli tez co ktorys tam ma przyrzada i pewnie potrafi to zrobic.

A co do Tadeusza z Niska to rzezcywuiscie schodzi z radyjka i nie dlatego ze nie ma czasu na nim siedziec tylko ze ma dosc chamstwa i braku kultury. Gadalem z nim i koles mowi ze ma juz dosc. Woli posiedziec na pasmach krotkofalarskich gdzie przynajmniej mozna porozmawiac as nie na "kulturalnej 19", gdzie kazdy bluzga na siebie i ze co trzecie slowo leci jakies miesko.

Koles jest naprawde wporzo i szkoda ze go niebedzie bo pomagal wielu osobom. Pozdro dla Tadzia
  
 
u Grabosia na edukacji stroja.
Nie wiem jaki koszt ale jak kupowalem antenke to za free zestroili
  
 
teraz jednak kupuje inne radyjko jakies lepsze
  
 
odgrzebuje temat Tadek z Niska siedzi dalej na radiu tyle ze juz nie tak czesto... a co do kontaktu z nim to wiem gdzie mieszka i gdzie stacjonuje z radyjkiem (mieszka klatke obok ) a siedzi przed garazem na 8-kach na ul 1000-lecia... ostatnio nawet z nim rozmawialem o strojeniu radia... mozna go tez spotkac na kanale 26 jesli nie on to jest tez gosc z Raclawic i z Zarzecza ktorzy chetnie pomoga i podpowiedza

a no i Taz ma miernik i wie jak stroic wiec moze zrobic

[ wiadomość edytowana przez: kaskader dnia 2008-10-06 10:35:16 ]