Co sądzicie o nowej piątce - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Racja Daniel ja mam podobnie pamiętam jak bluźniłem na nową siódemkę a teraz patrze z respectem...a co do salonu faktycznie emeryci mają swoje marzenie...a co do BMW to jedno z moich "skromnych" marzeń otworzyć taki salon ))))))
  
 
Cytat:
2003-07-27 20:13:48, Cober pisze:
...a co do BMW to jedno z moich "skromnych" marzeń otworzyć taki salon ))))))



Jak już otworzysz to daj znać,może dokonam zakupu
  
 
Witam.

Jest bardzo fajna, miałem okazję dokonania jazdy próbnej, choć
nie długiej, ale zawsze.
Powiem tak........................ poza moim zasięgiem ale już marzę
o takim samochodzie. Czekam na premierę szóstki, bo przyzwyczaiłem się do aut 2-drzwiowych i ich wyglądu.

Pozdrawiam
Krzysiek
  
 
nie martwcie się jak już otworze ten salon dostaniecie 10% rabatu hahahahahahha wasze marzenia będą bliższe
  
 
Dzisiaj czytałem w prasie o nowej 6 która pojawi się we wrześniu na salonie samochodowym we Frankfurcie.
Z tego co widac na zdjęciach prezentuje się ciekawie
Na początku będzie jako 645 CSi z silnikiem V 4,4 litra i mocy 333 kucy.
  
 
e tam mnie bardziej ciekawi czy będzie wersja M5 i Touring
  
 
Pewnie będzie,kwestia czasu
  
 
Witam

Mi sie nie podobaja nowe linie Bawaria Motor
To sa efekty stylizacji przez amerykanina.
Facet stwierdzil, ze BMW wygladaja zle i on to zmieni.
Jak moze Amerykanin cos wymyslec dobrego jak europejski rasowy samochod, skoro oni od 50 lat wymyslaja swoje niby super samochody, a zaraz potem ustawiaja sie w kolejke po jakiegos BMW, Benza Saaba czy innego Volviaka.
Po prostu facet sprawe skasztanil.
BMW zaczely wygladac jak koreanskie samochody.......
7-ka nie podoba mi sie kategorycznie. Cgyba najladniejsza byla 740 z lat 94 i ciut dalej. Miod.
5-ki sie naogladalem w Turcji, w mojej firmie kupili 3 dla fiszów. Co kto lubi.... ale ucieklo to cos z rasowego wygladu samochodu.
  
 
Wg Mnie deko do kitu te nowe somochode może będą ładne za jaki 10-20 lat, najlepsze są dla MNIE starsze madele np E36 jest zajebiste planuje se takie kupić, ale od tych nowych 7demek i 5tek BMW wole się trzymać z daleka
 
 
Oczywiscie, ze bedzie E60 M5 - w 2005 roku z nowym silnikiem V10, ponad 500KM - do setki prognozuja ponizej 4,5 sekundy.
Dlatego nie produkuja juz przeciez E39 M5 i Z8.

Co do wygladu - przypomnijcie sobie reakcje przy wprowadzaniu E36 - przeciez nikt nie chcial na to patrzec - a teraz ?

Tak samo bedzie z E60 i E65 - pozyjemy zobaczymy...

E60 prowadzi sie bosko, E65 nie jezdzilem.

Pozdrawiam
GR - BMW Klub Polska
www.bmw-klub.pl
 
 
mnie i tak sie podoba...tylko we wnętrzu jakoś ubogo i ten i`drive widać zakichanych amerykańców
  
 
Jest inna od wcześniejszej piątki.Jest bardziej agresywna i to mi się podoba!!!Ma fajne przednie leflektory.Styliści BMW podążają za bardziej agresywnymi liniami nadwozia i o to chodzi w tych czasach.
Pozdrowienia.