Antena do cb

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Potrzebuje panowie pomocy. Chce kupic sobie antene do cb ale nie wiem jaka. BEde kupowal dobie Presidenta Johnnego II ale nie wiem jaka antene do tego dobrac. Chce zeby to byla nieduza antena max 75 cm magnesowka i zeby w miare dobrze zbierala. Bede wdzieczny za kazda sugestie.
  
 
Proponuje forum cb-radio.pl, tam masz dokladnie opisane anteny, testy itp.

Chociaz moim zdaniem antena do 75cm ma skutecznosc taka jak Gesla w tym sezonie w Stalowce ;].

P.S. Nie krzywdz tak Johnnego, daj mu "oddychac"
73! ;]

[ wiadomość edytowana przez: _Gallus_ dnia 2007-08-28 01:05:57 ]
  
 
Proponuje ci hustlera. Antenka w miare w rozsadnych pieniadzach i dobrej jakosci. Bacik dl ok 1m.
  
 
Proponuje Sirio SG-CB 1000. Jesli zalezy ci na skutecznosci i niskim poziomie szumow to nie ma lepszego wyboru do 1m. Jest dosc sztywna, ale przez to tez niezle lapie. Koszt wiekszy bo ok 180zl, ale tak jak mowie albo stawiasz na jakosc albo ci skrzeczy z glosnika i doprowadza reszte zalogi do furii. Ja u siebie mam ml-145 i chociaz dluzsza od sg 1000 o 45cm, to sciaga podobnie. A hustler: jesli nie masz duzych wymagan to bierz, chociaz ja z czystym sumieniem nie moge ci jej polecic. Jezdzilem z nia pare dni i niestety w porownaniu z obecna nic dobrego o hustlerze nie moge powiedziec.

Pozdrawiam