XV ZLOT LOB PIŁAWA 5/6/7 Październik 2007

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Termin
5/6/7 października 2007
Gabrysiewo
Dom nad jeziorem~ każdy rezerwuje sam.

Miejsc inne bo ... jeszcze tam nas nie było.
I jest trochę odludne a my mamy ciszę, spokój, jezioro, lasy, bunkry, poligony, "może" zamkniemy jakiś odcinek drogi na chwilę . Kto wie co się wydarzy....

Na ta chwilę są do dyspozycji 3 pełen domki, razem 18 osób, nie ma problemów aby było więcej osób, aby na terenie rozbić namiot, przyciągnąć przyczepę itd. Wszystko można omówić. Mamy dla siebie cały ośrodek/wczasowisko.

Zasady rezerwacji:
Jest 3 domki do dyspozycji.
Póki co 35 zł od osoby-doby w domku.
Zasady są proste, rezerwacja do domków do mnie (priv), potem kasa na konto do 17.09 i to decyduje (konta na priv). Proszę podawać ilość miejsc do rezerwacji.

Wiem, że domek jest wart 200 za dobę ale mamy kasę i nie mam ochoty na zbieranie po 33,34 zł od osoby więc będą dodatkowe atrakcje.

Dodatkowo w miejscowości jest parę kwater prywatnych, można samemu podzwonić, poszperać, chętnie was przyjmą.
Pomoc, szukajcie Borne Sulinowo, Piława....

W Domu nad .....jest problem bo mają jakąś imprezę ale dzwonicie i rezerwujcie sami się, też dogadajcie się co i jak. Właściciel Dom nad....ujeżdża MV6, nie mówicie, że nie jeździ , jest bardzo przychylny.



Tym razem preferujemy otwartość dla wszystkich chętnych, zapraszamy nowych. Mam nadzieję, że będzie fajnie a pogoda dopisze. Do wyboru domki, dom na jeziorem, kwatery prywatne wszystko w odległości niespełna 1km, wedle potrzeb.
W razie pytań priv.
  
 
Czemu taka lokalizacja ??????????????????
  
 
Nie wiem czemu taki termin ale powiem tylko tyle, ze ten termin jest do dupy. 6 października sie żenie i potrzebuje omeg do korowodu, ktoś mi chyba na złość termin wybrał!!!!


ja sie w sobie zamkne, dzieki

cmatt
  
 
Egoon przyjeżdżałeś na zloty bo było blisko? nieładnie tak traktowac kolegów.
Cmatt hm jakby to rzec ... trzymamy kciuki i będzie dobrze ...

[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2007-08-26 22:32:30 ]
  
 




Nic sie kurde nie ukryje .

ps. Urg wynalazł.
  
 
Oj, teraz to już daleko, nawet sam nie wiem ile z Krakowa??? Postaram się, ale nie wiem czy dam rade!!!

Mój przyjazd jest pod wielkim znakiem zapytania!!!
Szczególnie, że przyjeżdżając z rodziną, jest jeszcze problem z miejscówką!!!

Czarek, a czy na twój ślub do korowodu Omeg, można przyjechać Seniem???
  
 
Ja tam będę na 100%.
  
 
Cytat:
2007-08-26 23:47:17, Mariosomegos pisze:
Ja tam będę na 100%.


no właśnie , ja też , dalej niż Parczew to nie będzie , więc jaki problem
  
 
Cytat:
2007-08-26 23:47:17, Mariosomegos pisze:
Ja tam będę na 100%.


no i kury zapieją na bank
  
 
Powiem tak; do tej pory spotkania były organizowane gdzieś w centralnej Polsce, noclegi na jednym ośrodku a teraz????.Daleko mi do narzekania ale ..............

Cytat:
Ja tam będę na 100%.

Mariusz ja będe u ciebie we wtorek to pogadamy ja chem ja muszem ale niewiem czy mi sił starczy
  
 
Cytat:
2007-08-27 08:07:00, egoon pisze:
gdzieś w centralnej Polsce,



No jak byśmy się rozciągneli bardziej na południe to może i by to była Centralna Polska.
Spoko następny zlot jest planowany w Ustrzykach Dolnych
(zgodnie z sugestią kolegów z zachodniopomorskiego)


[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2007-08-27 09:05:49 ]
  
 
Kwatery prywatne.
94 - 37-575-45 200 metrów
94 - 37-575-31 2 km
Godne polecenia.

  
 
Jestem na 100%. Termin bomba akurat mam imieniny
  
 
Domków nie ma kolejnosc rzerwacji była zachowana Szukajcie kwater prywatnych.

1. Urg, Mayster, PiotrS, Admeen, Senator, Brutal, Ilku.
2. Ala, Darti, Res, Nela
3. Młody Omega, Cleber, GregorS, 7gsi, Wiktor, Stahu
4. Immo x2, Chemik333 x2, Autoseba x2
5. Marios cały domek.
6. Fomin cały domek.

Do Domu na jeziorem poki co nie dzwonicie bo ma wstępną rezerwację dla jakiejs firmy. Pamiętajcie że to było tylko i wyłącznie dodatkowo.




[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2007-08-27 15:06:18 ]

[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2007-08-27 15:06:43 ]
  
 
Strasznie bez sensu, teraz szukać i dzwonić po jakichś kwaterach nie wiadomo gdzie i jak daleko.
  
 
MOje pojawienie sie stoi pod wielkim ?
Mam miec wyjazd szkoleniowy.Walcze ale sie okaze zapewne w ostatniej minucie czy bede.
  
 
Będziemy wszyscy troje
  
 
Gumbassss zbuju

Gdzie zalatwiles ??

Miales sie odezwac
  
 
Słuchajcie Ci, którzy się nie zalapali na kwatery. Dzwoniłem do babki z kwaterami przywatnymi (ta wersja 200m od ośrodka) i babka ma miejsca. Pokoje są 3 i 4 osobowe z łazienkami ciepła woda itd. Przy pełnym obłożeniu pokoju 3 lub 4 osoby za 1 nocleg 40 zł. Dlatego mam propozycję. Żeby klientka sie nie zamotała kto chętny nie daje znać na priv lub telefon do mnie. Ja zrobie rezerwację i ustalę warunki płatności. Termin do końca tygodnia czyli 31.08. W privie podajcie na jaki okres i ile osób. Babka ma łącznie ok. 16 miejsc noclegowych.

Pozdrawiam
Mój telefon 502482177 preferuję jednak priv
  
 
Gieroy zaimponowałeś mi!!!
Szcurek to cos dla Ciebie wal do Gieroya a 200 to Cie zaniesiemy jak zajdzie potrzeba!!!