Mistrzostwa Tychów, puchar AZT 2007, 2008, 2009, 2010

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kto sie Wybiera???????????
  
 
ja ja ja....
  
 
Ja startuje, nareszcie !
  
 
Ja również się wybieram dozo
  
 
Możliwe, że i my się pojawimy na starcie. Na torze to nie powalczymy, ale dla samej frajdy i nauki to czemuż by nie jechać?
  
 
Będziemy również. Dopingować
  
 
a jedzie ktoś teraz na ten zlot alfy i ściganie za 5 dych na torze??
 
 
UWAGA!!! uczestnicy nie dokończonych zawodów (z powodu ulewy)w dniu 12.08.2007- otrzymają upust wpisowego 20zł
"Śmiech na sali"

"Zawodnicy startują klasami od klasy V" to jedyny + nie bedzie doganiania.
  
 
ja sie wybieram,oczywiscie jak heniek nie popsuje rajdówki...
  
 
Mirek chyba wykrakałeś
  
 
a wygladalo to wszystko tak:dzwon

Nic nikomu sie nie stalo??
  
 
Rozmiawialiśmy krótko po zdarzeniu z Heńkiem i Marcinem i na szczęście wszystko w porządku
  
 
Wczoraj bylo wszystko ok ale dzis to ja ledwo juz na nogach stoje glowy to ja niepotrafie odwrocic a niebede mowil juz o plecach i nogach ale co zaszybko bylo syf i heja. ale my sie dopiero uczymy . Mam nadzieje ze z malaczem sie wyrobie i wisle tez pojedziemy ale jest skasowany ładnie nawet ruszylo tyne zawieszenie . Ludzie sie dziwili ze wogule wyslismy z tego z zyciem a ja twardo wyciagajcie go z tamtad bo trza ukonczyc odcinek .Gratulacje dla Jury za 1 miesce
  
 
Wracając do kwestii pucharu AZT. No zapisywać się, raz raz
  
 
A wracajac do Krakowskiego

http://www.rajdy.org.pl/galeria_rajd/25127.html

To to juz na parkingu strzeliłem.
  
 
Malacz juz prawie gotowy ponaciagany na wisle bedzie jak nowy
  
 
Mógłby ktoś zapodać mapką z 12 sierpnia?
Kurde, deszcz ciągle pada, a ja mam do dyspozycji tylko 2 x D-124 i 2 x jakieś stare Kormorany Trudno, będzie radosna jazda i tylko dla funu
  
 
przyłączam sie do prośby o mapkę i uprzejmie pytam czy będzie ktoś miał cywila, do którego będzie można na wypadek deszczu zapodać narzędzia, koła itp??
  
 
Adaś najprawdopodobniej my pojedziemy na 2 auta. Spokojnie możemy przechować graty.
  
 



I oto jest mapka. Tyko nie smiac sie z moich bazgrołow

[ wiadomość edytowana przez: KANA dnia 2007-09-06 11:58:18 ]

[ wiadomość edytowana przez: rallyfilip dnia 2010-01-23 23:01:37 ]