Mistrzostwa Tychów, puchar AZT 2007, 2008, 2009, 2010 - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja pomimo tego, iż nie udało się osiągnąć mety również jestem zadowolony. Dzięki Majkiemu na nowo zakochałem się w maluchach bo wreszcie było czym jechać Trasa również mi się podobała tylko szkoda, że pękła półoś na drugim przejeździe.
Dzięki całej ekipie TGRu za gorący doping!

No i tym oto sposobem zakończyłem historię startów EVO1... EVO2 będzie mniej awaryjne
  
 
Potwierdzam całkiem fajnie Szczepan wierny kibic troche nam "wypadł na zakręcie" ale szliśmy dopingową bombą Kwiato pierwszy start pierwszy dzwon zaliczył za jednym razem więc w sumie ma ta za sobą teraz tylko do przodu aczkolwiek szkoda malca :p

[ wiadomość edytowana przez: szturcu dnia 2008-03-30 23:13:47 ]
  
 
a ja sie uczyłem jazdy na jednym kole tym razem

  
 
Prezes robi porzadek
  
 
Zawody stanowią II RUNDĘ PUCHARU AZT i odbędą się w dniu 20.04.2008(niedziela)na torze FIAT AUTO POLAND w Tychach ul.Oświęcimska.

Zapisy na adres e-mail azt-tychy@o2.pl

Opłata startowa do dnia 16.04.2008(środa)wynosi 90zł wpłacona na
konto klubu Pko-bp o/Tychy 33 1020 2528 0000 0102 0114 0524. W dniu zawodów 110zł.
Zapisy na torze FAP w dniu zawodów w godz. 7.30-9.15.
Badanie kontrolne od 7.45-9.45.
Start do pierwszego przejazdu o godz.11.00.

Maksymalna liczba zgłoszeń to 90 załóg.

Załogę stanowi kierowca lub kierowca i pilot.

Odbędą się minimum trzy przejazdy.

Obowiązuje podział na 6 klas plus gość. W zawodach mogą startować wszyscy kierowcy amatorzy i kierowcy z licencjami sportu samochodowego w (klasie gość).

Dyrektor zawodów : Marcin Kobryń tel. 512-046-747

Któż się wybiera?
  
 
Ja sie wybieram ale nie cieniasem, no chyba ze w koncy bedzie mokro na torze. Kwiato pojedzie jak kaszel bedzie gotowy.
  
 
Mam nadzieje ze tez se smigne na torze, co by se fure przetestowac przed Bergiem
  
 
Drożdżówa zgłoszony, ale czy my to auto poskładamy do tego czasu to nie wiem, na razie jesteśmy w "kaczej dupie"
  
 
A więc kto startuje w niedziele? Wyjeżdżamy wspólnie spod daty o 8.00 czy spotykamy się na torze?
  
 
Ja na 8 odpadam bo mam wtedy zaliczenie, a dzis sie okazało ze pozniej jest jeszcze jedno wiec nie moge wystartowac.
Przyjade zaraz po szkole na ogladarke
Czyżby poza Toba Adaś nikt inny nie bronił barw TGR??
  
 
Ja jeszcze nie mam w 100% przygotowanego samochodu, cieniasek znów jeździ, jutro pierwsze testy na bilsteinie a ja zbieram dopiero kasę na nowy komputer żeby przestał odcinać i wtedy dopiero pojawię się na starcie
  
 
Oj nie wiem czy podołam i czy uniosę takie brzemię Dodatkowo sen z powiek spędza mi konkurencja w klasie-oprócz mnie na razie całe jedno auto Widzimy się na torze
  
 
Gratki dla Drożdzówy za pudło w klasie. W nowej budzie chopcy ida na majstra!!
  
 
Gratulacje dla Dawida za miejsce na podium, tym większe iż auto nie chciało współpracować ujawniając choroby wieku dziecięcego. Ja jestem zadowolony ze startu, o wyniku nie ma co gadać bo frekwencji w klasie nie było ale tempo było przyzwoite. Gdyby klasa była z malaczami udało by się również wbić na podium. Trasa ogólnie luz, chociaż miałem stracha zwłaszcza na pierwszym przejeździe gdzie było dość mokro a z przodu miałem łyse opony . Na trzecim przejęździe było już grubo bo rozwaliłem bokiem szykanę. Łomot był potężny ale skończyło się na lajtowych obcierkach jeszcze raz graty dla Drożdżowy i widzimy się 11 maja na 2 el. smt mam, nadzieję ze już w większym gronie
  
 
Ja też gratuluje Tytanowemu Dejwidowi statuetki, bo w sumie wszystko nowe, a faktycznie ta nowa ewolucja parcha RS '08 jeszcze niedopracowana....dobrze ze silnik chociaż ciągnął

PS: Adaś szczel se jaki przelotowy wydech, bo Ciebie widać a chu*a słychać - kibice sie śmiali ze masz auto na prąd (ja sie nie śmiałem of kors )
  
 
Stary jesteś nie pierwszą osobą, która mi to mówi ale tekst o aucie na prąd mnie rozwalił i zmotywował do działania Obiecuje, że na następnej imprezie będzie głośny wydech
  
 
Dobrze, że Twoim sponsorem nie jest Energizer albo Duracell
  
 
I niczym bumerang powraca kolejna impreza na torze fiata. Kto chce jechać radze się szybko zgłaszać. Ja oczywiście mam w planach stawić się na starcie. Niestety zauważyłem dość duży minus kolejnej imprezy - WZROST WYSOKOśCI WPISOWEGO

poniżej trochę informacji:

Zawody stanowią 2 RUNDĘ SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW TYCHÓW KIEROWCÓW AMATORÓW 2008 i odbędą się w dniu 11.05.2008(niedziela)na torze FIAT AUTO POLAND w Tychach ul. Oświęcimska.

Zapisy na adres e-mail azt-tychy@o2.pl

Opłata startowa do dnia 07.05.2008.(środa)wynosi 100zł wpłacona na
konto klubu do - Pko-bp/o Tychy nr.33 1020 2528 0000 0102 0114 0524. W dniu zawodów 120zł.

Zapisy na Torze FAP w dniu zawodów w godz. 7.30- 9.15.
Badanie kontrolne od 7.45-9.45
Start do pierwszego przejazdu o godz. 11.00

Maksymalna ilość zgłoszeń to 100 załóg.

Załodę stanowi kierowca i pilot. Pilot musi mieć ukończone 17 lat.

OBOWIĄZUJĄ KASKI STOSOWANE W SPORTACH SAMOCHODOWYCH.

Odbędą się minimum trzy przejazdy.

Obowiązuje podział na 6 klas plus GOŚĆ.W zawodach mogą startować
wszyscy kierowcy amatorzy i kierowcy z licencjami sportu samochodowego w
(klasie gość)

Dyrektor zawodów : BARTEK RADOMSKI tel.510-692-718
Kontakt z zawodnikami :JACEK MICHALSKI tel.501-760-240
  
 
Pobudka!!! Co to nikt z tgr-u nie chce startować? Zgłaszać się bo już prawie 80 chętnych na liście a limit 100 załóg obowiązuje (teoretycznie)
  
 
Ja sie obudziłem i zgłosiłem 2 załogi, Filip Janota/Ewelina Malicka i załoge Kwiata