Mistrzostwa Tychów, puchar AZT 2007, 2008, 2009, 2010 - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak wszystko dobrze pojdzie, to byc moze pojawie sie jako "0"
  
 
Wie ktoś gdzie bedzie odbywac sie zlot 126 w Tychach 11.05.08 ??
  
 
No pewnie na torze
  
 
ja śpię nadal i nie startuję jeszcze
przyjadę maluchem maluchem na zlot
  
 
Bede jak napewno jak zwykle..
  
 
Cytat:
Obiecuje, że na następnej imprezie będzie głośny wydech


Moje słowa są nic nie warte, W niedzielę pojadę jeszcze autem elektrycznym - jak chcecie możecie się do mnie nie przyznawać
8.00 pod datą??
  
 
Tak, jak zwykle Zwarci i gotowi!
  
 
Po pierwsze wielkie gratulacje dla Filipa, Grześka i ich Pilotów za 2 i 3 miejsce w klasie 3. Naprawdę pokazaliście klasę
Dla mnie impreza kończy się mieszanymi uczuciami bo i takimi się zaczęła. Jak większość wie wszystkie próby przejechałem na awaryjnych gdyż skrzynia i jej mocowanie obraziły się na siebie i nie chciały trzymać się razem. Szkoda , że nie moglem jechać na 100% bo wg mnie wynik, pomimo ostrożnej jazdy i tak nie jest zły a trasa byla przyjazna dla słabszych aut. Na koniec chciałbym bardzo podziękować wszystkim , którzy pomogli mi na torze i poza nim (Błażej, Drożdżówa, Marcin, Jacek Kreis, chłopaki z Radecki motorsport i inni ) Naprawdę bardzo się cieszę , że to środowisko jest tak zgrane i zawsze znajdują się chętni do pomocy. JESZCZE RAZ DZIęKUJE
  
 
Pełne wyniki i galeria na stronie TGRu Filip i Adaś może jakaś relacja na stronę?
  
 
Moja ralacja z wczorajszych zawodów:


+tłok, cylinder, głowica, blok. A sworzeń wypadł przez dziure w bloku i rozdupił wentylator. Głowice da sie uratować ale reszta.....out
  
 
Azes jeffrey narobił
  
 
psuja
  
 
Jestem zaskoczony 3 runda połączoną z sobotnim kryterium. Bedzie się działo, to prawie jak jakiś wyścigowy weekend .
  
 
A dla mnie nie jest to wyścigowy łikend robiony dla zawdoników tylko nabijanie kapsy. Spójrzcie dodatkowo na wpisowe na puchar AZT - 140 zł w dzień zawodów, a przeciez niedawno już była podwyżka do 120 zł. Ja napewno olewam to kryterium, puchar raczej pojade
  
 
Właśnie dostalem informacje z Delegatury Chorzów , że przez to że AZT wpier.... się ze swoim "kryterium" , muszą odwołać sobotni Supersprint na motodromie w Chorzowie. Wiem że chcą również zgłosić to do komisji sportu PZM. Mama nadzieję, że coś z tego wyniknie i to niekoniecznie miłego dla AZT.
  
 
Kto wybiera się na IV rundę pucharu AZt ?? Może być ciekawie bo zmieniły się trochę zasady - cytuję za mejlem który otrzymałem:
" Załodę stanowi kierowca i pilot,lub tylko pilot."

  
 
  
 
Ciekawe jaki czas wykręci mój bobas bez drivera
  
 
Korba mówił, żeby na kolejnych Tychach na każdym aucie co ma siano od euromotu były jakieś naklejki tegoż oto sponsora. Zająłby się tym ktoś? Ja w sumie mam tylko obcykane akcje z miro, ale podnieśli sobie za bardzo ceny dla indywidualnych klientów więc trzeba poszukać czegoś innego
  
 
Ja się tym zajme.