Mistrzostwa Tychów, puchar AZT 2007, 2008, 2009, 2010 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Adaś najprawdopodobniej my pojedziemy na 2 auta. Spokojnie możemy przechować graty.


smerfastycznie

Kamil dziękówa za mapę. A czy wiadomo czy będziemy jechać dwa kółka czy jedno?
  
 
Hmm nic o tym nie pisze. Pisze tylko ze bedzie puszczane klasami by sie niedoaniac. Wiec moze zrobia znow 2 i znow bedzie jeden przejazd trwał 4 godz
  
 
Dzięki Kamil za mapke... ale i tak mi się nie przyda. Dzisiaj skrzynia biegów stwierdziła, że nie pojedzie No ale cóż... od poniedziałku zaczynam już przygotowywać auto na Żar.

Adaś w związku z tym, nie mogę zagwarantować, że pojawie się na torze... ale jeśli się zjawi ktoś od nas to zawsze możesz władować graty.
  
 
ja jakby co będę Adaś...i raczej od samego rana służę bagażnikiem
  
 
Cytat:
Dzisiaj skrzynia biegów stwierdziła, że nie pojedzie


jakby to powiedziała pani Frał "APOKALIPSA"
Cytat:
ja jakby co będę Adaś...i raczej od samego rana służę bagażnikiem


jakby to powiedział Czesio "BAJUCHA"
  
 
Cytat:
2007-09-06 19:26:33, Adam_Tychy pisze:
jakby to powiedziała pani Frał "APOKALIPSA"



to juz nie jest apokalipsa, to juz jest ARMAGEDON
  
 
Cytat:
skrzynia biegów stwierdziła, że nie



TO do garażu i naprawiać!!!! a nie "No ale cóż"!!!
  
 
Cytat:
2007-09-06 22:58:46, jeffrey pisze:
TO do garażu i naprawiać!!!! a nie "No ale cóż"!!!


Wątpie żebym zdążył... z resztą chwilowo nie mam ochoty oglądać tego samochodu

Jak myślicie... AZT odda mi wpisowe?
  
 
szczerze Ci powiem że z oddaniem kasy to różnie jest. Ja jak musiałem zrezygnować bodajże z II rundy SMT to umówiłem się tak, że w kasie wezmą od kogoś wpisowe i dadzą mi, a moja kasa zostanie na koncie i gra. Jednak (czego sie spodziewałem) nic z tego nie wyszło, ale kasa przynajmniej przeszła na następna imprezę (z problemami ale przeszła ) Z góry jednak mówię że wtedy dyrektorowali normalni ludzie Marcin Kobryń i Łukasz Noras, czy dogadasz się z aktualnym szeryfem to ciężko powiedzieć
  
 
Chcialbym oglosic ze startuje jutro na torze, a auto jakie poprowadze to..... mechaniczna pomarancza wielkie dzieki Slupi za pozyczenie auta hehe po 3 latach powrot za stery malucha

pozdro
  
 
Ziober brzydalu coś to narobił???
  
 
ciiiiii
  
 
Cytat:
2007-09-08 21:16:01, ziober pisze:
ciiiiii



Hehe dawno nie jeździł maluchem

Ogień na tłoki !
  
 
Mała zajawka:





Wieczorem podeślę wszystkie fotki do Łukasza.
  
 


EFEKTY MALEJ WPADKI.....


[ wiadomość edytowana przez: KANA dnia 2007-09-09 21:02:06 ]
  
 
Ludzie co Wyście narobili? Nie zostaliśmy na ostatni przejazd a tu taki zonk... Szczepan?
  
 
OOOOOOOOOOO ...
  
 
Szczepcio dał ognia co na to Dave
  
 
Poprostu Szczepciu chcial przejechac ten przejazd pelnym ogniem . stalo sie to w przejsciu z malego owalu na duzy. Z tego co mowil mial tam dokrecone 3 i wogole nie hamowal. Przyciol ta szykana po trawie, auto postawilo bokiem, troche tak sunol az tu nagle jeb i jakies 30 m slizgal na boku :/
  
 
A w wynikach zaś jakiś burdel. Niewiem jakim cudem jestem na 5 miejscu. Se posprawdzajcie, bo wydaje mi sie ze tych błędów jest wiecej.

http://maximum.proaxer.com/index_content.php?artid=376&menuid=1

A Szczepan PRZEDZIK;D