Jaki subwoofer

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie,
Jestem posiadaczem Clariona DXZ 758 RMC, pod ktorego mam podpiete dwa glosniki w przednich drzwiach i dwa w tylnej polce. Glosniki maja po 40 W rms, radio ma 31 W rms. Chcialbym zainstalowac subwoofer,ale w taki sposob aby za bardzo nie tracic bagaznika w moim peugeocie 306. Czy macie jakis pomysl jak rozwiazac ten problem? Myslalem o montazu w polce free air, subwooferze aktywnym lub skrzyni zamknietej (troszke duzo miejsca zajmuje). Nie chodzi mi o jakas zabojcza moc wprowadzajaca auto w turbulencje, ale o polepszenie basu.
Pozdrawiam wszystkich, raf.
  
 
włóż małą skrzynkę compact.pojemność około 15 litrów.jak będziesz potrzebował przewieść dużo bagażu to po prostu ją wyjmiesz.
  
 
Dzieki za pomoc.
A jaki sprzet bylby najlepszy do takiej skrzynki?
  
 
Mam jescze jedno pytanie, czy istnieje mozliwosc podlaczenia subwoofera bez rezygnowania z glosnikow w tylnej polce? Jestem "zielony" w sprawach audio dlatego przepraszam za glupowate pytania.
  
 
Tak, zwlaszcza w aukach kompaktowych.
  
 
Tak możesz uczynić.Natomiast najlepszym rozwiązaniem było by wywalenie tylnych głośników wstawienie wzmaka 2 kanałowego(conajmniej )i podpięcie pod to suba DLS W310 w 15litrowej zamkniętej skrzyni.