Lada Klub Polska

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,chciałbym wraz z moimi kolegami klubowymi, założyć w Waszym serwisie Lada Klub Polska.Mój kolega klubowy juz pisał do Was w tej sprawie.Jesteśmy chętni do przetestowania nowego klubu wraz z forum,czatem i innymi bajerami.
z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Grzesiek.
  
 
Witam!

Przepraszam, ze wkleje to co u poprzednikow ale jestem juz dzisiaj wykonczony ....

"Masz uprawnienia moderatora i mozesz sobie je ze spokojem przetestowac z poziomu swojego profilu. Zarzadzanie funkcjami klubowymi odbywa sie przez forum na razie tylko z poziomu tego adresu. Pozniej wszystkie funkcje oraz cale forum bedzie rowniez dostepne na forum motonews.pl. Jesli sie zdecydujecie na to forum macie rowniez klubowego czata takiego jak ma Fireroad Group czy FSO Auto Klub. Zaleta tego rozwiazania jest to, ze wchodzac na czat nie logujesz sie ponownie tylko zostaje wykorzystany nick taki jak na forum - nie powstaje w ten sposob zamieszanie z powodu roznych nickow na forum i na czacie.

Rejestracja uzytkownika jest oparta o baze uzytkownikow naszego serwisu, czyli przystepujac do klubu trzeba sie zarejestrowac (wystarczy podac nicka, email - nie dostepny publicznie - miasto i wojewodztwo). Pozniej korzystajac ze strony zgloszeniowej user wysyla swoja kandydature na czlonka klubu a informacja o tym pojawia sie w Twojej skrzynce prywatnych wiadomosci. Przechodzac do zakladki 'Nadaj lub odbierz czlonkowstwo' przyjmujesz zgloszenie a nowy klubowicz pojawia sie na liscie klubowiczow automatycznie. W ten sposob lista klubowiczow nie musisz sie juz zajmowac. Tak samo sprawa ma sie sie z klubowa galeria samochodow, nie robisz dokladnie nic. Uzytkownik z poziomu swojego profilu ma mozliwosc zamieszczenia 5 zdjec swojego auta, ktore automatycznie pojawiaja sie w galerii klubowej - zadnej obrobki zdjec, zdjecia zostaja obrobione przez oprogramowanie zainstalowane na serwerze a Ty tylko patrzysz jak ich przybywa w galerii.

Usprawnienia sa caly czas dodawane, jeszcze w tym miesiacu pojawi sie mozliwosc rozbicia listy klubowej na regularnych klubowiczow, sympatykow oraz oczekujacych na przyjecie do klubu. Obecnie masz mozliwosc jedynie ukrycia uzytkownika na liscie klubowej, wtedy nie widzi go na liscie nikt poza moderatorem i jest oznaczony na czerwono. Chcemy aby funkcje skupione wokol forum byly zorientowane na bezbolesna obsluge niezbednych funkcji klubowych tak wiec wszystkie sugestie prowadzacych kluby sa uwzgledniane w kolejnych wersjach oprogramowania.

Na forum wystepuja trzy poziomy uprawnien od dostepu anonimowego, tylko dla zarejestrowanych az do forum klubowego. W tym ostatnim przypadku pisac na forum moga tylko czlonkowie klubu pomimo ze dostepne jest ono publicznie dla czytajacych. Sprawy wewnatrzklubowe moga omawiane byc w watkach ukrytych czyli widocznych tylko dla tych co sa na liscie klubowej. Nie tracisz jednoczesnie mozliwoscie reklamowania klubu gdyz pozostale watki sa widoczne a przygodny czytajacy czy tez przyszly klubowicz nie ma pojecia ze takowe(ukryte) w ogole istnieja Dostep do ukrytych watkow klubowych mozna definiowac rowniez na poziomie uzytkownika nadajac mu uprzednio zdefiniowany status klubowy z ograniczonymi uprawnieniami. Nieocenionym dodatkiem sa ankiety aszczegolnie podglad ich szczegolowego przebiegu przez wladze klubu. Zreszta sam zobaczysz i ocenisz.

Generalnie wszystko jest elastyczne, mozna wiele rzeczy dostosowac i najlepiej bedzie jak sam sprawdzisz. Jesli wydaje Ci sie ze jeszcze czegos brakuje pisz smialo a napewno zrobimy wszystko zeby bylo tak jak sobie zyczysz.

Kosztow za korzystanie z forum i funkcji klubowych NIE MA ZADNYCH. Jesli masz pytania dotyczace funkcjonowania pisz na forum, na wszystkie odpowiem."

pozdr.
  
 
Witam !
Czy istnieje możliwość ponownego utworzenia forum Lada Klub Polska ??? Tamtym razem jakoś niefortunnie ułożyła sie nam współpraca - myśleliśmy że najlepsze będzie prywatne forum - niestety pomysł na dłuższą metę okazał się niewypałem .
Pozdrawiam
  
 
Witam,

Zrobmy tak, jesli chec zalozenia forum utrzyma sie do weekend'u to wtedy zaloze forum

He, he ale powaznie: caly nasz serwis bedzie w tym tygodniu przeniesiony na inny serwer z tego powodu bedzie male zamieszanie z przekierowaniami (moze nie ale lepiej dmuchac na zimne) itd. bedzie trzeba sie ponownie zalogowac a niektorzy nie czynia tego od pol roku wiec pewnie zapomnieli juz swoje haslo itd. Wiem, ze u Was bylo kilku zdecydowanych przeciwnikow procedury logowania wiec moja propozycja zeby ominac to cale zamieszanie i rozpoczac ponownie wspolprace od weekendu.

Jesli tak moze byc to jestem na tak.

pozdr.
  
 
Myślę że zacząć będzie rzeczywiście najlepiej po przeniesieniu - skoro i tak będziesz teraz miał dość rzeczy na głowie.
Pozdrawiam
  
 
tia może lepiej jeszcze poczekajcie, bo widzę że naprawdę Wam ciężko jest się dogać, i znowu forum lady na serwerach motonews bedzie istnieć tydzień a na to szkoda roboty

piszę to po przeczytaniu ostatniego wątku w tym temacie:
http://users.nethit.pl/forum/read/autolada/1531668/3/

  
 
to ja już sam nic niewiem...........
  
 
Dobra !
Sprawa uzgodniona !
Zdecydowaliśmy sie na Motonews
Pozdrawiam
  
 
To witamy ponownie "ŁADNYCH" na forach MotoNews.pl, myślę że będziemy mogli wymieniać się doświadczeniami, tak jak kiedyś wspominałem mamy bardzo bliźniacze konstrukcje aut

mam też taką nadzieję że zagościcie tu na dłużej niż za pierwszym razem

jezeli miałbyś kłopoty z konfiguracją (dopsasowaniem forum do swojej strony - kolorystyka, ustawienia) to służe pomocą

pozdrawiam
  
 
A o Nas zapomnieli rozumiem dużo pracy było, ale może w wolnej chwili sie uda
Czekam(my) niecierpliwie aby zaistnieć ponownie na Motonews.pl
  
 
Nie zapomnieli, dzisiaj bedzie ale najpierw wszystko musi poprawnie dzialac.

pozdr.
  
 
hmmm... nie mogę się doczekać
  
 
dalej się nie mogę doczekać... ale podobno cierpliwość jest cnotą...
  
 
jest forum.

jeszcze pare rzeczy poprawie i bedzie ok.

pozdr.
  
 
czy to aby był dobry pomysł pozdrawiam chłopców od LKP i panny tez
  
 
Cytat:
2006-02-05 19:31:25, arsen pisze:
czy to aby był dobry pomysł


Możesz rozwinąć tą myśl ?
  
 
Cytat:
2006-02-06 09:18:58, GDA-FSO pisze:
Możesz rozwinąć tą myśl ?

nie
  
 
wyskoczyl jak zwykle....