Stare skojarzenia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak sobie siedze, pije pifko i przegladam plytki KTSW, no to co,,,, mam sie nie podzielic :>>

...fajnie wtedy bylo ... a w sumie to Miniak, ty mnie tak wkreciles tym postem co znalazles na starym forum...
















































mam nadzieje ze gra wsyztko, zajeb$^ sie i ide spac,dobanoc
  
 
Plakaty fajne.Do dzisiaj mam wszystkie powieszone naścianach oprawione w ramki jest tego trochę - a wkoronnym meijscu legitymacja i inne takie z logiem ktsw...
Zdjęcia super.Dużo wspomnień.Czarek ja ci dałem te płytki czy to z innych źródeł bo pamiętam że ci przyszykowąłem kiedyś 10 płytek
  
 
no to jest z jak to nazwales z innych zrodel, przy czym to tylko niektore foty. a jesli bys znalazl to chetnie podskocze po dodatkowe materialy
  
 
mam całą plejade:
- hiciory disco polo by rapcio
- zalażki moto stalowej woli na zajezdni kgdzie powstawało ktsw
- zloty rzeszów i stalowa wola z wielu lat
- wiele filmów nie tylko zooma ale i ryballa i autorów nieznanych
- zloty inne
- cała masa streetów
- wypadki ktsw
- inne imprezy.
- galeria ktsw
- spotkania zepter i centrum z wielu lat
- rózne kjsy w tym lasowiaki
- sesja pingowozu po malowaniu
- wiele niepublikowanych zdjęć i filmów jak psozperasz jest nawet lizanko pewnego jegomościa z kolegą
- kino samochodowe
- modliny / bemowa


płyty off cors do zwrotu ale mysle że warto podjechać.
  
 
Oj znow na sama mysl i wspomnienia sie lezka kreci.

Dzis siedzialem i na jutube znalazlem filmik czu ten ostatnio zmodzony i ogolnie jakies tam z ktsw. Lajcik fajnie powspominac i szkoda ze tylko to nam zostalo.

Czu ile masz tych plytek. Zgral bym to sobie jak najbardziej.

Czarus trzeba by pifko jakies obalic, powspominac i poplakac troszke do kufelka
  
 
7-8 płytek
  
 
ja tez bym sbie zgrał czu
  
 
A ja proponuje dac to czarkowi usa!!
Galerie się dublują są np w dobrej jakości i słabej z www.
Dublują sie wielokrotnie - jeżeli ma czas niech to zrzuci obrobi , powrzuca na dvd i będzie.
Bo tak bez sensu kopiować 7 płyt skoro na jednej jest np 700 mb a na innej tylko 150 mb bo reszta to mp3
  
 
MINIO pamietasz?? :>