[S] migomat i kompresor

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

sprzedam migomat - profesjonalny dokładnie ten sam jak na tej aukcji:
http://www.allegro.pl/item241459325_migomat_163_ozas_opole.html
ale to nie moja aukcja
do kompletu daje DUŻĄ przemysłową butlę świezo napełnioną (jeszcze 85%) argomixem (napełnienie 140zł)
nowy reduktor do butli. jest drut 0,8mm - około 70% 5iklowego zwoju, jest nowa rączka z przewodem.

cena 1750zł/kpl

kompressor einhell 24litry kupiony w grudniu, użyty ze 3 - 4 razy. bez kartona,
dokładnie taki jak na tej aukcji:
http://www.allegro.pl/item230783740_kompresor_sprezarka_200_8_24_einhell_gwar_fra.html
220zł z kompletem pistoletów (przedmuchiwanie, pompowanie)

wciagarkę do silników - 30zł

zdjęcia dziś wieczorem


[ wiadomość edytowana przez: CarvMachine dnia 2007-09-06 12:19:12 ]
  
 
pokaz fotki 'wciagarki'
  
 
Jeśli Mar chce zobaczyć tylko fotki to ja klepie wciągarkę jeśli mi podpasi.
  
 
dziś wieczorem sesja fotograficzna wszystkiego co mam
  
 


przetestowana - wyciągnąłem silnik z rekorda - żeliwny kloc




[size=9][color=#999999]Dodano po 8 minutach.:[/color][/size]
i kompresor, mocno zakurzony.


spawarka:





  
 
możesz cyknąć jeszcze fotkę pistoletów??
Ile by kosztowała wysyłka w okolice Wawy??
  
 
pistolety standardowe: do przedmuchiwania i do pompowanai kół. takie jak wkładają do pudełka od nowości.

w okolice Warszawy mogę dowieźć za 20zł ale musiałbyś w godzinach pracy wyjechać gdzieś w okolice Sochaczewa, ew w Warszawie ulica Górczewska, Powstańców Śląskich i te okolice.
  
 
Pozwole sobie zauwazyć, że migomat ów jest maszyna nierzeciętną, nie do zabicia i warta swojej kwoty. W pracy w której pracuję mamy dwie takie sztuki. Zasilanie 400v prąd maxymalny 160A. Zbiormiki jakie nim spawamy mają ścianki po 6mm;]


Robie koledzie reklame ale POLECAM!!!!!!!!!!
  
 
hej chcialbym klepnac ten kompresor. jestem zdecydowany. daj znac kiedy moglbys go przywiezc do wawy tak jak pisales kilka postow wyzej.
  
 
migomat sprzedany.

kompresor - jest problem - właśnie conajmniej miesiąc nie pojadę do wawy - ale jak masz czas to podjedź do Łodzi - jestem tam prawie codziennie godzinach pracy.
  
 
ja biore ten kompresor i umowmy sie tak ze jak bede w okolicach lodzi to sie odezwe tylko daj mi prosze swoj numer kom. najpozniej to poprostu jak bedziesz wwawce za miesiac sie spotkamy. gdyby Ci jednak na czasie zalezalo to napisz prosze bo koniecznie chcialbym go wziac. moj numer kom na wszelki wypadek to 501163636. Mikolaj Mielcarz
pozdr