Wezwanie w sprawie wyścigów - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
eee dopiero teraz to zobaczyłem.idiotyzm napisałem info na gg naitopowi
  
 
spoko film dodany przed akcją . ale do ku%$^ nędzy nie opisywać go dokłądnie tak i tablic nie zakrywac. nie ździwiłbym sie jakby trafil się zły właściciel któregoś auta i zrobiłby mu face lifting. żenua !
  
 
Poinformowano mnie o zaszlej sytuacji. Film juz nie egzystuje. Jesli ktos bedzie mial jakiekolwiek nieprzyjemnosci z policją przez moj film, deklaruje się ponieść koszty.
Przepraszam z góry.
CzuCzu dzieki za info.
  
 
Policja jak zwykle robi to co najmniej wazne, bo latwiej.

Jedyne co moze sie stac to moga probowac znalesc ofiare aby ja ukarac dla przykladu za co kolwiek, zeby mowila ze dostala 3000 za nielegalne sciganie i zebysmy sie bali
  
 
Niom pany ja już po
Został mi przedstawiony zarzut :udział w wyścigach które zagrażają bezpieczeństwu w ruchu drogowym (czy jakoś tak) bez wymaganych zezwoleń.
Spisali zeznania
Koleś do mnie czy sie przyznaje a ja na głupiego a do czego a ten że do stawianego zarzutu, ja mówię że nie brałem udziału w żadnych wyścigach bo to nie były wyścigi ale raczej spotkanie kolegów a ten do mnie że wie że jednak odbywały sie tam wyścigi. Ja mówię dobrze przyznaje się że byłem tam ale jako widz i ze rozmawiałem tam z kolegami koleś zapisał to wszystko i mówi ze to wszystko, pytam sie grzecznie czy ktoś był jeszcze dziś a o do mnie że wysłał 10 wezwań 5 na wczoraj i 5 na dziś wczoraj przyszło 2 osoby a ja dziś byłem 3. Frekwencja porażająca 50% . Mówi mi że to jeszcze nie koniec bedzie bo musi się tym zająć inny koleś i on będzie jakoś bardziej przedstawiał zarzuty.
Wiec panowie nie było jakoś strasznie


pozdrawiam GEOO
  
 
Ciekawe jak zamierzaja Ci udowodnic, ze brales udzial w wyscigach, czyli lamales przepisy samochodem, a nie stales z kolegami. Slabo widze to cale oskarzenie.
  
 
picia , citus i żaku oraz kolo z calibry dostali wezwania
i maja zarzuty udzialu w wyscigach
kara od 1000- 3000 zł
oraz koszty sadowe
tylko tyle wiem sie porobiło
  
 
ten czuczu to sam nie wie co pisac chyba tylko mathias może mu pomóc
  
 
picia jest juz po wizycie na policji zeznania podpisane ale co było zaskoczeniem to brak szejków na listach spraw sadowych . citus odpowie jutro przed Panami z Policji w sprawie nielegalnego zajmowania pobocza drogi krajowej numer 997
  
 
HMMM a mi jakies pisemko lezy na policji do odbioru bo mnie w domu nie zastali. Czyzby tez to to ???
  
 
wtf mam wezwanie na wtorek na 17,30 ale LOL
  
 
a mówią że złego diabli nie biorą ;D
teraz twoja kolej czuczu przyszła...



[ wiadomość edytowana przez: Grochu15 dnia 2007-12-07 20:03:32 ]
  
 
nie jest to napewno w sprawie fotoradaru.
Wiec nie wiem mnie na wyscigach nie było