Ziober Sport Garage

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zakladam kolejny temat dotyczacy budowania auta do sportu, tym razem bedzie to cientek na berg cup. Jest to cienki wersja SX 1,1 z 1997r, 110 tys przebiegu troche porysowany ale to jest najmniej wazne . Do wyscigu pozostalo 17 dni mam nadzieje ze wszystko pojdzie zgodnie z planem i wystartuje w Banovcach

A ponizej daje fotki seryjnego cienkiego, po poludniu dam fotki z wczorajszych oraz dziesiejszch prac.









Sory za jakosc, zdjecia robione telefonem Nokia N70
pozdro

  
 
no całkiem całkiem te cc ...powodzenia
  
 
Zioberek idzie jak burza Opalarka i szlifierka nie przestaje pracować
  
 
Ponizej fotki tego, co udalo sie zdzialac w 3 dni w wolnych chwilach. Auto jest cale wybebeszone, warstwa bitumczna oraz odchudzone drzwi, klapa oraz maska. Mam nadzieje ze jutro uda sie wyciagnac silnik












pozdro
  
 
Dajesz dajesz nie przestajesz
  
 
A to czemu nie grzebiesz w białym? Będziesz mieć dwa CC czy robisz z dwóch jednego ultralekkiego potwora?
  
 
Ziober jak cie Marian ponad 100 konnym kitcarem objedzie to ci nakopie do zadu. Mam nadzieje ze wkoncu jakies mocniejsze auto lykne na Bergu bo duzo zakretow. Pierwszy w kolejce Marian Macik
  
 
130TC - kupilem drugiego cc i przygotowywuje go tylko i wylacznie na Berg. Narazie jest tylko wybebeszona buda i powycinane drzwi i klapy. Klatke,hamulce, zawias, kubel, pas, silnik i kiste (na Banovce bedzie juz krotka ) przekladam z bialego.Szkoda bialego ciac, fajna buda jest pod rajdy dlatego ją na seryjnych gratach bierze Dave

5Tubro - pozyjemy, zobczymy
  
 
Nie szkoda Ci rajdów?
  
 
Ziober mówi, że rajdy śmierdzą żarcik oczywiście
  
 
Zmeskal wsiada do Reynarda F3000! Moje oczarowanie formula sie powiekszy. Chyba sie go zapytam czy moge se usiasc.
  
 
Aaa tu rywal sie pozbywa

www.rajdy.hoga.pl/big_fot.asp?obrazek=gielda/pokaz_zdjecie.asp?id=75512null
  
 
Cytat:
2007-09-20 15:55:05, 130TC pisze:
Nie szkoda Ci rajdów?



Wiesz, nie mam kasy na starty w PZM, a poza tym nie moge sobie narazie pozwolic na to zeby w srode zamykac warsztat zeby jechac na rajd. Narazie chcialbym pojechac Banovce no i caly przyszly sezon

A co do prac przy cienkim, przelozylem cale zawieszenie, udalo sie wyciagnac silnik. Jutro wysylam bile do warszawy, oraz przychodzi mi skrzynia ktora zamontuje jutro z silnikiem
Fotek chwilowo nie ma

pozdro
  
 
Sory ze nie pisalem relacji na biezaco, ale nie bylo czasu auto gotowe, udalo sie przygotowac od podstaw w 18 dni szczerze powiedziawszy nie sadzilem ze sie uda. Dzisiaj wyjazd na Banovce i mam nadzieje ze nic nie nawali w autku. Ponizej kilka fotek









Pozdro

[ wiadomość edytowana przez: ziober dnia 2008-03-18 06:31:25 ]
  
 
No to powodzenia!! i nakreć jakies onboardy
  
 
No to ogien na tloki
  
 
Dałeś radę Zioberku

Powodzenia!

PS. Gdzie kwiatuszki i słoniki??
  
 
piękny kolor , nie było męskich ?

powodzenia na Slowacji!
 
 
Wygląd profi, czysty racing ...powodzenia


[ wiadomość edytowana przez: rallyfilip dnia 2009-11-19 17:19:51 ]
  
 
łłaaałłł ..podoba mi sie... powodzonka