Ziober Sport Garage - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej zią, jak sobie dychniesz po wyjeździe to kopsnij na forum lub na stronę jakaś gryfną relację z imprezy w Banovcach. Jak się sprawowało auto, jak się jechało, co wyczyniała konkurencjia itp. pozdro
  
 
Jako ze sezon tuz tuz, postanowilem oddac auto na kuracje wzmacniajaca. Cienkiego zawiozlem na pana Andrzeja Goduli . Na miejscu gadka szmatka, co ma byc zrobione. Po rozmowie wjazd na hamownie... a tam... 3 pomiary ktore pokryly sie w 99% i wynik......64,8 KM . W tym miejscu wielkie podziekowania dla firmy Mega_Partacze Rally ( MP Rally), ktorzy teorie maja bardzo dobrze opanowana, ale z praktyka u nich marnie. Ten wyjazd nauczyl mnie jednego: kazdy moze sobie w dupe wsadzic opowiasktki ile to jego auto ma koni jezeli mi nie pokaze wykresu z hamowni!
Wiczorem dostaje telefon, ze pol silnika juz rozebrane , i jak sie okazalo Mega_Partacze zalozyli tez glowice po jakims wybuchu! Normalnie nic tylko w ryj im dac prz najblizszej okazji
Wstepnie na odbior auta jestem umowiony przed 20 kwietnia co by to na torze auto przetestowac

Kolejna i zarazem ostatnia rzecz jaka zamontuje w cienkim to nowe walcowe sprezyny. Przod bedzie na podwojnej sprezynie

Aha, no i jeszcze jak mi sie nudzilo to wydrapalem cala konsewacje od spodu do golej blachy i pomalowalem wszystko na bialo

Fotki zapodam jak mi auto wroci z krakowa.

Pozdro ziąąąąąmy


  
 
A ile "fachofcy" z MP Rally obiecali, ze ma koni? Co wogole miales zrobione i co bedzie?
Jaka moc docelowa?
  
 
ziober idzie na majstra w e1-1150
  
 
Cytat:
Mega_Partacze zalozyli tez glowice po jakims wybuchu! Normalnie nic tylko w ryj im dac prz najblizszej okazj



Ale mimo wszystko powodzenia w kończeniu auta i w startach w tym sezonie
Cytat:
ziober idzie na majstra w e1-1150


nie ma innej opcji
  
 
Cytat:
2008-03-18 08:37:15, 5Turbo pisze:
ziober idzie na majstra w e1-1150




Bart - mialo byc ok 80 kucy, byla glowica z punto 1,2, ostry walek, wieksza przepustnica no i program w kompie.
A co bedzie zrobione to napisze jak odbiore auto . Moc docelowa 90-100KM (takie autentyczne, z wykresem z hamowni,a nie mowione )
  
 
No i jak tak, kiedy odbierasz auto? Chyba, ze juz odebrane
  
 
Około 20 kwietnia, zeby je przetestować na torze na 2 rundzie pucharu AZT.
  
 
Cienkiego prawdopodobnie odbieram w przyszlym tygodniu, ale na tor na pewno sie nie wyrobie, a wszystko dzieki p.Kałuży ktory przez caly tydzien nie umial wyslac regulowanego kolka rozrzadu
  
 
Odwiedzilem dzisiaj cienkiego, wszystko zajebka, we wtroek chyba odbieram , przy okazji przymierzalem sie do nowego auta - Renaul Megane Trophy Endurace

  
 
jutro odbior cienkiego

EDIT

chyba...qrw...

[ wiadomość edytowana przez: ziober dnia 2008-04-29 17:44:18 ]
  
 
Testy różowej landryny na torze w Wyrazowie pod Częstochową

Tor Kartingowy Wyrazów - Testy
  
 
Szczepan ta fota
  
 
Kruca fuks, w niedziele wracalem przez Blachownie i nie wiedzialem, ze ktos bedzie na torze
  
 
Jakiś mamej przesiadł się z żółtego do formuły
  
 
Galeria Rafała Roguskiego z treningu
  
 
2009

Sezon zbliza sie wielkimi krokami, wiec czas przygotowac sie do niego . Cienias zostal rozebrany do ostatniej srubki i :

pozbylem sie masy uszczelniajacej z wnetrza auta




Troszke go jeszcze odchudzilem




Calosc karoserii wygladala tak........:



...... Zeby zmienic kolor na jedyny sluszny :



Dzisiaj w wolnych chwilach zaczolem powoli skladac auto. polozylem instalacje elektryczna, zamontowalem uklad kierowniczy, pompe hamulcowa wrac z pedalami i tylnia czesc klatki :







Trzeba przyznac ze te wyciecia teraz profi wygladaja
  
 
Co to w Tychach żołtej farby brakło? Trza było dzwonić to bym przywiózł. Blybly
  
 
haha teraz zacznie się dyskusja który kolor słuszniejszy
  
 
Cytat:
2009-02-12 22:55:45, szturcu pisze:
haha teraz zacznie się dyskusja który kolor słuszniejszy



Zielony!!