Reflektory Ritmo Mk2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Moze mi ktos powiedziec czemu nigdzie nie mozna kupic reflektorow do ritmo Jak juz znalazlem to tak sie podpalilem ze nie sprawdzilem rozmiaru i oakazalo sie ze jest byk.Na czesci24.pl maja takie w rozmiarze 178mm a u mnie 170mm :/
czemu jest taka pustynia z tymi czesciami?Przeciez to nie takie stare auta w koncu.Moze ktos z Was ma ladne reflektory do Ritmaka bo w moich lustro sie utlenilo a ostatnio zgubilem jedno szkło.

[ wiadomość edytowana przez: Zukowaty dnia 2007-09-18 14:36:39 ]

[ wiadomość edytowana przez: Zukowaty dnia 2007-09-18 14:37:28 ]
  
 
Mam do sprzedania cala atrape ze swiatlami z mojego ritmo.
Tylko ze swiatla zewnetrzne sa z bmw e34 czyli takie z soczewkami na zarowke H1. Jesli jestes zainteresowany to wrzuce fotke.
Pozdr.
  
 
A ile kolego za to chcesz?fote mozesz wrzucic to sie zobaczy co i jak.
  
 

fota robiona telem :/
fajnie wyglada w nocy auto i o niebo lepiej swieci.
Mysle ze 150 zl bym za to chcial bo same swiatla od bmw kosztowaly mnie tyle.
Niebawem bede wystwial czesci z mojego ritmo na allegro bo zakupilem nowsze auto.
Pozdr
  
 
Ok.Biore od Ciebie ta atrapke.Jak bedziesz wystawial na allegro to prosze o sms bo nie zawsze mam dostep do netu.Dzieki
  
 
No tak...a numer 509 987 327
  
 
Witam.
Zrobilem fotki tej atrapy normalnym aparatem.



Swiatelka swieca pieknie ale mocowania na te lampy od bmw byly troche przerabiane bo nie pasowaly.
Wystawiac to na allegro ?I jak Ci to wyslac?
Pozdrawiam.
  
 
Reflektory sa chyba sporo mniejsze niz fabryczne prawda??
Wysylke zrobimy kurierem bo to lekkie,moze byc pocztex bo sa w miare tani.Jak wystawisz na allegro to daj mi znac sms'em chyba ze mieszkasz gdzie w okolicach Lodzi lub poznania to bym po to podjechal.
  
 
Tak, sa mniejsze.. a mieszkam na podkarpaciu.
Fakt ze to delikatny towar to lepiej kurierem. Wystawie na allegro i dam Ci znac na kom.
Pozdr.
  
 
Ok dzieki.Czekam na aukcje i wplacam kaske na konto a z wysylka nie musisz sie spieszyc bo dopiero 12go pazdziernika bede w Polsce.
Pozdrawiam
  
 
To poczekamy do 12go i wysle.
Pozdr,