4 TURBO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ktos sie wybiera??
Oczywiscie ogladara chyba ze ktos ma sprzet na taka impreze
  
 
Na ostatnich Tychach dostałem zaproszenie do klasy 1 Cóż, sprzętu nie zdążę przygotować niestety
A sama impreza będzie gruuuuba -> lista zgłoszeń
  
 
Ja się wybieram na oglądare obowiązkowo !!
  
 
Wydaje mi sie ze powinni sie bardzo postarac o ochrone bo bedzie tor dosc zaludniony
  
 
No i prędkości też będą znaczne

Ziober, Dave (nie wiem już do kogo pisać) dacie rade mi na 4turbo przywieźć te felgi?
  
 
Oczywiscie obowiazkowo trzeba sie wybierac
  
 
Cytat:
2007-09-27 20:41:19, 130TC pisze:
Ziober, Dave (nie wiem już do kogo pisać) dacie rade mi na 4turbo przywieźć te felgi?



Nie wiem czy po sobocie ktokolwiek da radę hihi
  
 
Jeśli ktokolwiek z dwójki wymienionych będzie na tyle trzeźwy by przyjechać na tor to niech mi podrzuci te felgi Tylko, że ja na torze będę mógł być gdzieś do godz. 11:30 tylko.
  
 
Miło było zobaczyć tyle Subarek i tak liczną ekipę TGRową.
No i tradycyjnie - Szczepanshow
Zróbmy zrzutkę na koszulkę klubową dla Pana Henia
Sam jeden nie miał jedynego słusznego wdzianka.
  
 
Cytat:
2007-09-30 16:26:13, subaru_rallyfan_roman pisze:
... No i tradycyjnie - Szczepanshow ...



mało powiedziane ...Szczepan serio poszedł do domu czy kajś w pobliskich krzokach usnął??


[ wiadomość edytowana przez: maciek_wk dnia 2007-09-30 18:01:40 ]
  
 
Odwiozłem go do domu, zasnął na prawym w subarce. Strasznie się zmęczył tymi zapasami z Fifim
  
 
Powiem krótko: piknie było
  
 
Cytat:
2007-09-30 21:01:54, JeniFer pisze:
Powiem krótko: piknie było


JA SIE Z TYM NIE ZGODZE...DLA MNIE KUPA, MOZE FAJNE WRAZENIE WIDZIEĆ TYLE IMPREZ I EVO NARAZ ALE KIEROWCY NIE ZAPEWNILI MI DOBREJ ZABAWY.WIĘKSZOŚĆ Z NICH NIE UMIE RUSZAC (GAZ DO DECHY ,OBROTY PRZERYWAJĄ NA GÓRZE I NAGLE OSTRO PUSZCZAJĄ SPRZEGLO ) A CO DOPIERO POKONYWANIE ZAKRĘTÓW.JEDEN POKAZAŁ JAK POKONUJE SIE SZYKANY - EFEKT : ROZBITY PRZÓD O BARIERKE.NIE PISZE TEGO DLATEGO ZE UWAZAM ZE JESTEM LEPSZYM KIEROWCĄ. WRĘCZ PRZECIWNIE , BRAKUJE IM TRENINGU W OKIEŁZNANIU TAKICH MOCNYCH MASZYN.
MYŚLAŁEM ZE BĘDĄ TO ZAWODY SPORTOWE PEŁNĄ GĘBĄ A NIE ZLOT .OCZYWIŚCIE BYLO PARU DOBRYCH DRAJWERÓW ALE TO TYLKO JEDNOSTKI.ORGANIZACYJNIE SIE POSTARALI.
NA KONIEC POINTA : LEPIEJ OGLĄDAC KASZLE NIZ 4TURBO
  
 
W zupełności zgadzam się z przedmówcą. Oprócz widoku tylu fajnych fur, było to dla mnie tjuningowisko. Zmyłem się po połowie jednego przejazdu. Rzeczywiście jakiś sprint amatorów jest ciekawszy
  
 
zgrałem troche lanceruf i imprezóf z wczoraj

TU NACIś