Kradna kur**

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzisiaj w nocy z pod bloku zajebali mi omege wybili szybe bo szkla zostaly tylko kolo po 3 obudzili mnie "stroze" prawa ze moje auto jest na sudolach doszczetnie spalone. To juz nie pierwsza taka akcja na stalowej. Chlopacy pilnujcie swoich autek!!!
  
 
Wał jak H.. !!!
  
 
a to debile jedne brak słow..........
  
 
brak slow...
  
 
i co teraz bedzie ?? jakas kase dostaniesz czy zostaniesz na lodzie ?
  
 
AC bylo wykupione ale na smieszna stawke 3600 zl wartosc auta
  
 
3600zl to niech sobie za przeproszniem wsadza w D........


[ wiadomość edytowana przez: MAJER dnia 2007-09-23 04:47:49 ]
  
 
lepszy rydz niz nic
  
 
Spoko nie tylko twoje auto spłoneło . Dzisiaj mój golf zapalił sie podczas jazdy wszystko sploneło pod maska na szczescie nikomu nic sie nie stało. Life is brutal
  
 
Kurde a mnie jak zawsze jak coś sie dzieje to nie ma. Pucek pozdro.
  
 
Cytat:
2007-09-23 23:15:22, Pucek_Puckowski pisze:
Spoko nie tylko twoje auto spłoneło . Dzisiaj mój golf zapalił sie podczas jazdy wszystko sploneło pod maska na szczescie nikomu nic sie nie stało. Life is brutal


a to twoja fura tak sie dzisiaj palila na przeciwko centrum 4 wielka szkoda naprawde
  
 
Pucek zwarcie było ??
A paca straz pozarnej wzorowa - słowak ompresora ogrodziliscie byscie tasma.... eeeeee ok i mysla jak odkgrodzic 15 min po pozarze
  
 
Tak przyczyna najprawdopodobniej było zwarcie instalacji elektrycznej w połaczeniu z paliwem wszystko działo sie moze z 3-4 min to co było pod maska spłoneło lub osiadło stopionym plastykiem . Jedyne co mnie wczoraj pozytywnie zaskoczyło to Reakcja ludzi z 5 osób przybiegło ze swoimi gasnicami i pomogło go gasic chociaz straż pożarna tez zjawiła sie bardzo szybko bo jakas minute po zadzwonienu do nich