Neony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Mam do sprzedania neony do samochodów które pozwolą efektownie oświetlić Twoje podwozie jak i wnętrze Twojego Auta.

Z Samego początku chciałem zaznaczyć że nie są to neony typowo „allegrowskie” które mają niedokładne i mało staranne wykończenie co powoduje podczas złych warunków pogodowych uszkodzenie ich lub spalenie. Natomiast moje neony zostają solidnie i starannie wykonane co świadczy o wizualnym wykończeniu zestawu jak i efektu świecenia (który możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach). Moje neony są wodoszczelne, a diody pryskane specjalnym preparatem a co za tym idzie? przy dużych mrozach dioda nie ulega zniszczeniu ! Są również odpowiednio ścięte co pozwala diodzie na rozproszenie światła robiąc przy tym super efekt.

Zestawy robię na zamówienie czyli wystarczy podać wymiary auta w długości jak i szerokości.
Dostępne kolory: niebieski, czerwony, żółty i zielony.
Cena za zestaw to 179 zł

Wszelkie zamówienia, kontakty jak i dodatkowe pytania można kierować:

nr tel. 694 252 855
nr gg. 2983482





ps. jakość zdjęcia jest oryginalna bez żadnych przeróbek w photoshopie.

[ wiadomość edytowana przez: Fishutib dnia 2007-09-09 14:17:45 ]
  
 
Miałem stycznośc z produktami "Made By Fishu" i musze powiedziec ze w porównaniu z firmowymi neonami za które trzeba zapłacić kilka razy wiecej - wyglądają o niebo lepiej. Zdjęcia nie oddają prawdziwego efektu. Naprawde Polecam
  
 
neonki domowej roboty ale efekt zajebisty nawet lepsze niz te na allegro czy jakis firmowych wykonań.Naprawde warto kupic pozdro!!!
  
 
Widziałem te neony na własne oczy i moge stwierdzic ze efekt jest naprawde zajebisty. Zupelnie nie ma porownania do tych "pseudo Neonów" oferowanych na allegro za kilkaset złotych (400 zł) których efekt jest ubogi. Naprawdę gorąco polecam ;]
  
 
muszę to zobaczyć.Jak co to sam jestem chętny
( F.T.T górą )
  
 
ok niema sprawy jak cos to sie odezwe na gg i sie ugadamy i obczaisz efekt co i jak
  
 
neonki lux sam mam od niego takie zalozone wiec naprawde polecam. jestem bardzo zadowolony
  
 
DZiś własnie zakładałem z Fishutib neony polowi i naprawde zarabiscie wygladaja i swiecą pozdro!!!!!!!!!!!!!!